MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie] Yumenaiki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Yumenaiki

Nick w grze: Yumenaiki
Wiek: 19 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od sierpnia.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Do 8 godzin.
Otrzymane na serwerze kary: mute od Leśnego
Długość gry w Minecraft: Cała moja kariera w mc liczy 4 lata.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Na serwerze mc nie.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord oraz w jednym z wymienionych serwisów (GG/Skype/FCool: Posiadam konto na Discordzie oraz gg.
Obecni Administratorzy (wymień):NThinker, MiroTcz
Obecni SuperModeratorzy (wymień):LadyKotka, Animekowa
Obecni Moderatorzy (wymień):Slou, Diamentowa
Komendy KidModa/CzatModa:/kick /tempmute /warn /jail /chatclear
Obowiązki KidModa/CzatModa: Obowiązkiem kidmoda jest pomoc graczom w sferze technicznej serwera jak i po za nią. Dbanie o porządek na czacie. Meldowanie administracji o problemach technicznych serwera. Bycie dostępną dla graczy jak i administracji serwera.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): można się boostować kamieniem na nie swoich działkach
Gdzie znajduje się regulamin: forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Dlaczego właśnie Ty: Chciałabym aby na czacie panował należyty porządek i cisza. Jest to ciężkie do zrobienia ale gwarantuje, że włożę w ten wysiłek całe swoje serce i siłę którą posiadam do ostatniej mej kropli krwi.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Yumeko, 19lat. Jestem osobą na której można polegać, jak coś komuś obiecam to dotrzymuje słowa Uwielbiam spędzać czas z moją rodziną oraz grać na serwerze Mineworld. Interesują mnie nowinki technologiczne wśród pc, piłka nożna oraz muzyka. Zbieram kolekcje misiów. Uwielbiam pomagać graczom Uśmiech. Chciałabym kiedyś pojechać do Japonii i może nawet na stale w niej zamieszkać.
Podanie napisane schludnie. Wiek też jest na plus. Ograniczyłaś trochę swój łowiecki styl gry Płacz ze śmiechu ale chyba nadal sporo osób ma żal za to mordowanie. Jesteś często online i masz dobry kontakt z większą częścią graczy. Jednak najczęściej grasz tylko na SV a potrzebna nam rotacja ludzi z administracji na wszystkich serwerach.

Można dać Tobie szanse czemu nie Oczko
Jesteś miłą osobą, super się z Tobą gra. Łowiecki styl gry idzie na minus ale jestem pewna że gdy dostaniesz szansę już nie będziesz tak zabijała. Aktywność na forum... Ale to chyba też poprawisz. Wiek idzie na plus. Ogarniasz też ortografię.

Jestem na TAK, powodzenia.
jestem na tak jest bardzo pomocna i miła Duży Uśmiech
Na ten moment neutral z przewagą na tak, często mordujesz i gracze chwilami jęczą. Ale myślę, że dałabyś radę to z siebie wypędzić. Uśmiech
Chciałam napisać praktycznie to samo co Slou.
Neutral ale bliżej tak ;D
Łowiecki styl gry nie idzie w parze z działaniem w administracji. Wiem że już mniej zabijasz i to się liczy jak najbardziej. Ortografie ogarniasz ale zdarza Ci się czasami pospamić troszkę na czacie. Podanie napisane dobrze. Po za tym aktywnym graczem jesteś i na forum również więc póki co z mojej strony neutral i jeśli dostaniesz szansę będę Cię obserwować i mam nadzieję że spełnisz się w administracji.
Widać u ciebie poprawę Yume. Szanuje cie za szczerość w twoich odpowiedziach więc daje małe tak
Musiała byś trochę ograniczyć zabijanie i będziesz się nadawać , jestem na TAK
Tak naprawdę to jestem jedną (a przynajmniej tak myślę) osób, które Cię spotkały. Ja zwróciłem uwagę na fajny nick i dlatego się odezwałem Oczko. Przedstawiłaś mi się jako 19letni chłopak, więc dziwiłem się jak w grze później używałaś płci żeńskiej. Co prawda nie wiem co o tym myśleć, ale jesteś pomocna i zawsze miła. Często widzę Cię w grze i zazwyczaj zawsze jak wbijam Ty też jesteś na serwie Płacz ze śmiechu.
Jestem na małe tak.
Stron: 1 2