MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] _TygryseQ_
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: _TygryseQ_

Wiek: 13

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Gram tutaj od 1 edycji, czyli około roku.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 4/5 godzin.

Otrzymane na serwerze kary: W tej edycji tylko warn (chyba, że o czymś nie pamiętam).
 
Długość gry w Minecraft: 3 lata.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, pełniłam funkcję moderatorki i administratorki, lecz to był serwer tak jakby ''nieogarnięty'', więc w sumie nie wiem czy coś takiego się liczy.

Czy posiadasz konto w serwisie Discord oraz w jednym z wymienionych serwisów (GG/Skype/FCool: Tak.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker

Obecni SuperModeratorzy (wymień): Animekowa, Ladykotka

Obecni Moderatorzy (wymień): Slou, _Diamentowa_

Komendy KidModa/CzatModa: 
Kidmoda:
/kick (nick) (powód)
/tempmute (nick) (czas) (powód)
/warn (nick) (powód)

Czatmoda:
/kick (nick) (powód)
/tempmute (nick) (czas) (powód)
/mute (nick (czas) (powód)
/jail (nick) cela1 (powód)
/chatclear (czyszczenie chatu)
/warn (nick) (powód)

Obowiązki KidModa/CzatModa: Obowiązkami KidModa i CzatModa są m.i.n.
- Pomaganie graczom (np. wytłumaczenie działania komendy)
- Pilnowanie czatu
- Znajomość zasad kultury itp.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie znam.

Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin znajduje się w grze pod komendą /regulamin oraz na forum pod linkiem 
http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4

Dlaczego właśnie Ty: Staram się pomagać jeżeli mogę, być może w 1 edycji moje zachowanie było gorsze, ale poprawiłam się. Gram tu już długo i rozumiem regulamin, komendy itp. Co prawda skłamałam z wiekiem, ale to był okropny błąd którego żałuję i przepraszam za to.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Jestem Karolina, mam 13 lat. Interesuję się sportem (piłką nożną), fotografią i zwierzętami. W wolnym czasie lubię chodzić na spacery lub pograć na laptopie. Jestem zdecydowanie duszą towarzystwa Płacz ze śmiechu. Dużo czasu poświęcam MineWorldowi, bo moim zdaniem to jedyny serwer godny polecenia. Chciałabym spróbować swoich sił jako członek Administracji. 
Podanie napisane bardzo ładnie i czytelnie. Znam Cię i wiem, że często pomagasz. Jestem na tak.
Ogarniasz komendy i ortografię. Jesteś miła i pomocna, super się z Tobą gra. Aktywność na forum nie jest najgorsza. Wiek też nie jest zły. Podanie ładnie napisane. Jesteś często na serwerze. Czasami trochę zabijasz... Ale nie nękasz. Nie przedłużając jestem na TAK! Duży Uśmiech

Powodzenia
Jedyny minus, jaki zauważyłam to częste afczenie.
Neutral/tak.
Obiecuję, że tego częstego afczenia już nie będzie Duży Uśmiech

Yumenaiki

Czasem długo afczysz ale ogólnie jesteś często i długo na serwerze. Ortografie znasz. Jestem na tak Uśmiech
Znam Cię nie od dziś i wiem, że chciałaś napisać wcześniej podanie, ale było Ci głupio z tym, że podałaś wcześniej fałszywy wiek, ale każdy kiedyś skłamie pod wpływem emocji / jakiś wydarzeń. Ja sam dość dawno temu kiedyś szukałem wskazówek, jak wyglądać na starszego - zrozumiałem, że nie ma to najmniejszego sensu. Wiem, że tego żałujesz. Teraz odniosę się do podania - wygląda estetycznie i faktycznie tak jak piszesz swoje zachowanie bardzo zmieniłaś (na dobre, żeby nie było Płacz ze śmiechu). Moja opinia jest pozytywna, czyli tak
Podanie napisane bardzo fajnie, ortografie ogarniasz i mimo iż bardzo Cię lubię jestem na nie z kilku prostych powodów. Najważniejszym powodem jest to co jest umieszczone w składzie administracji serwera: "_KoteQ_ (Redaktorka) - dobrowolna rezygnacja". Nie byłaś w stanie wywiązać się z obowiązków redaktora których jest zdecydowanie mniej niż obowiązki kidmoda, czatmoda i moda a o supermodzie nawet nie wspomnę. Dlatego obawiam się że nowym obowiązkom tym bardziej nie podołasz no chyba że się mylę bo oczywiście mogę się mylić ( w końcu jestem tylko człowiekiem) Oczko
Zdarza Ci się często "zaczepiać" graczy i zabijać, jak i spamić na czacie niestety. To co wcześniej wspomniane zdarza Ci się afczyć a to źle świadczy o administracji. Decyzja nie należy jednak do mnie, ja tylko wypowiadam swoją opinię.

Pozdrawiam
Podanie jest napisane bardzo dobrze.Ja sam nie znam cie jakoś specjalnie mocno ale widzę ze inni gracze mają cie za dobrą osobę. Chciałbym cie jednak prosić o bardziej szczegółową odpowiedz na pytanie numer 7.Póki co jestem na Neutral
Lady, zrezygnowałam z redaktora dlatego, że wcześniej miałam dużo spraw w realnym życiu, ale teraz już tak nie będzie.
Leśny poprawie, chociaż nie wiem, czy o to chodzi Duży Uśmiech
Stron: 1 2