MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] PINKCOOCKIE321
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: PinkCoockie321
Wiek: 13
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od 1 edycji
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 4,5h lub 5h
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: 4 lata
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie
Czy posiadasz konto w serwisie Discord oraz w jednym z wymienionych serwisów (GG/Skype/FCool: Konto posiadam na serwisie Skype
Obecni Administratorzy (wymień); N_Thinker , MiroTcz
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Ladykotka , Animekowa
Obecni Moderatorzy (wymień): Slou , _Diamentowa_
Komendy KidModa/CzatModa: 

Kidmoda:
/kick (nick) (powód)
/tempmute (nick) (czas) (powód)
/warn (nick) (powód)

Czatmoda:
/kick (nick) (powód)
/tempmute (nick) (czas) (powód)
/mute (nick (czas) (powód)
/jail (nick) cela1 (powód)
/chatclear (czyszczenie chatu)
/warn (nick) (powód)


Obowiązki KidModa/CzatModa: 
- Pomoc Graczom np.: Podanie właściwej komendy graczowi oraz wytłumaczenie.
 Pilnowanie chat'u
 Znajomość ortografii oraz kultury.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Tak, podczas teleportacji na spawn 
upadek pod ziemie.

Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin znajduje się pod komendą /regulamin bądź na forum 
http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4


Dlaczego właśnie Ty: Próbuje pomóc graczom oraz staram się rozwiązywać mniejsze konflikty innych graczy. Wiem ,że wcześniej byłam mniej aktywna ale starałam się to poprawić mam nadzieję ,że mi się chociaż trochę udało ale też uważam że MineWorld to jest najlepszy serwer z moimi ulubionymi pod serwerami. Chciałabym się poświęcić na dobro tego serwera.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Jestem Ola i mam 13 lat. Moim Hobby jest programowanie, gra w tenisa
oraz kocham zwierzęta. W czasie wolnym ćwiczę oraz pogrywam w MineCraft'a. Większość czasu wolnego poświęcam na grę na MineWorldzie ale nie żałuje, jest to naprawdę fajny serwer z miłymi graczami oraz administracją.
A więc Pink,
Widzę, że jesteś osobą aktywną (przeważnie na Creative) co jest jak najbardziej plusem. Grałaś na 1 edycji? Na jakim nicku? Nie kojarzę Cię, chyba, że mam zaniki pamięci Płacz ze śmiechu
Jedyny błąd w podaniu jaki zauważyłam to w opisie siebie pojawiły się 4 zdania, a miało być ich co najmniej 6. Z czystym sumieniem mogę uznać Cię za osobę spokojną i pomocną. Na razie pozostaję neutralna.
Pierwszy raz cię widzę ale może dlatego że grasz na cetive
(09-10-2017, 21:59 PM)_KoteQ_ napisał(a): [ -> ]A więc Pink,
Widzę, że jesteś osobą aktywną (przeważnie na Creative) co jest jak najbardziej plusem. Grałaś na 1 edycji? Na jakim nicku? Nie kojarzę Cię, chyba, że mam zaniki pamięci Płacz ze śmiechu
Jedyny błąd w podaniu jaki zauważyłam to w opisie siebie pojawiły się 4 zdania, a miało być ich co najmniej 6. Z czystym sumieniem mogę uznać Cię za osobę spokojną i pomocną. Na razie pozostaję neutralna.

Tak grałam na 1 edycji, lecz jeszcze nie tak bardzo na sv. Byłam dość cicha na 1 edycji więc możesz mnie po prostu nie kojarzyć, ale to w zupełności rozumiem Uśmiech
Narazie Neutral
Jesteś aktywna na Creative tak jak napisała Tygrys, czasami też wbijesz na survival co idzie jak najbardziej na plus. Jesteś kreatywną, miłą i spokojną osobą. Nie zauważyłam abyś komuś ubliżała na czacie. Nie ładujesz się w żadne konflikty, co oczywiście również idzie na plus. Ogarniasz ortografię, komendy. Podanie ładnie napisane. Powinno być 6 zdań w opisie siebie, a nie 4 Język.  Minus jest też taki, że nie jesteś aktywna na forum, ale to chyba da się poprawić no nie? Uśmiech

Jestem na neutral z przechyleniem na tak/jestem na tak.

Powodzenia!
Oczywiście! Uśmiech
I co ja mam z Tobą zrobić?
Z tego co pamiętam już kiedyś składałaś podanie i zostało odrzucone. Cieszę się że próbujesz ponownie ale ja nadal mam to samo co przy pierwszym podaniu, grasz w większości na cv ale na survivalu Cię nie widujemy za często. Jak wiadomo to survival jest najczęściej obleganym przez graczy serwerem i to on wymaga największego wkładu pracy administracji. Jeśli chodzi o podanie to jest napisane fajnie, widać że nie jest kopiowane. Z tego co wiem posiadasz kulturę osobistą. Dodatkowo Twoja aktywność na forum też jest znikoma co niestety idzie na minus. Pozostanę neutralna, ale jeśli zostaniesz przyjęta będę obserwować czy minusy które zostały wymienione zmienią się i czy sprawdzisz się w swojej nowej roliUśmiech
(11-10-2017, 12:32 PM)Ladykotka napisał(a): [ -> ]I co ja mam z Tobą zrobić?
Z tego co pamiętam już kiedyś składałaś podanie i zostało odrzucone. Cieszę się że próbujesz ponownie ale ja nadal mam to samo co przy pierwszym podaniu, grasz w większości na cv ale na survivalu Cię nie widujemy za często. Jak wiadomo to survival jest najczęściej obleganym przez graczy serwerem i to on wymaga największego wkładu pracy administracji. Jeśli chodzi o podanie to jest napisane fajnie, widać że nie jest kopiowane. Z tego co wiem posiadasz kulturę osobistą. Dodatkowo Twoja aktywność na forum też jest znikoma co niestety idzie na minus. Pozostanę neutralna, ale jeśli zostaniesz przyjęta będę obserwować czy minusy które zostały wymienione zmienią się i czy sprawdzisz się w swojej nowej roliUśmiech

Tak wiem, ale staram się jak mogę to zmienić i bardzo zależy mi na tej pozycji. Na forum też chce i staram się być aktywna.
Sprawdziłem twoje statystyki czasowe na sv i cv, daleko im do tego co napisałaś w podaniu (4,5h - 5h dziennie). Na cv od poniedziałku masz rozegrane 30 minut, na sv ponad 4 godziny.
Statystyki z poprzednich kilku tygodni wyglądają tylko niewiele lepiej.
Proszę zatem podać bardziej realny czas, jaki jesteś w stanie poświęcić serwerowi.
Stron: 1 2