MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Slou
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Slou

Wiek: 16 (za 3 miesiące 17 x D)


Staż na serwerze (od kiedy grasz): około 4 miesiące


Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: ok. 4-5 h


Otrzymane na serwerze kary:  raz dostałam muta, poza tym nic


Długość gry w Minecraft: około 6 lat


Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie


Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4k, N_Thinker


Obecni Moderatorzy (wymień): LadyKotka


Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Animekowa, NewEnforcer, TheZiomej


Komendy KidModa/CzatModa:
Komendy Kidmoda:

-/kick <nick> <powód>
-/tempmute <nick> <czas> <powód>

Komendy Czatmoda:
-/kick
-/tempmute
-/jail <nick> cela1 <powód>

-/cc (czyszczenie czatu)

Obowiązki KidModa/CzatModa:
-pilnowanie porządku na czacie

-dostępność dla graczy i administracji

-udzielanie pomocy graczom, np. przy craftowaniu przedmiotów, podawaniu komend

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Póki co nie


Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin można znaleźć w grze pod komendą /menu lub na forum


Dlaczego właśnie Ty: Myślę, ze się nadaję, ponieważ spędzam dużo czasu na tym serwerze i można powiedzieć, że w pewien sposób zżyłam się z graczami, poza tym lubię pomagać innym i sprawia mi to wiele satysfakcji, a zarazem lubię pilnować porządku, myślę, że dałabym z siebie wiele, aby panował spokój na czacie.


Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam się Agata, mam 16 lat (rocznikowo 17 ._.), chodzę do 1 klasy technikum. Lubię rozmawiać z ludźmi, mieć z nimi kontakt, potrafię się dogadać z każdym o ile nie zajdzie mi za skórę. Staram się zachować spokój, czasami wybucham, ale to rzadko. Interesuję się książkami, słucham metalu od małego, taka moja kolebka.  Chciałabym jeździć konno (niespełnione marzenie z dzieciństwa x D). W Minecrafcie chyba najbardziej lubię biegać bez sensu i budować nikomu niepotrzebne rzeczy. Jestem kreatywna i mam bujną wyobraźnię, jednocześnie staram się być bardzo pozytywna i nikomu nie wadzić. Mam duże poczucie humoru, lubię się śmiać i zawsze staram sie być sobą. Duży Uśmiech
Ja jestem zdania neutralnego zbliżonego na tak. Ładnie napisałaś podanie widać ,że się Postarałaś . Powodzenia życzę ! Uśmiech
Bardzo miła, kultularna i pomocna osóbka. Jestem na tak
Co tu mówić... Ładne podanie.. Miła jesteś i wgl...
Jestem na TAK Duży Uśmiech
Jestem na tak :diabel: Uśmiech
Nie znam Cię, ale widząc, co inni pisali wcześniej, wydajesz się być miła. Jedyne, co przeszkadza, to:
1. Obowiązki i komendy chyba zostały skopiowane
2. Brak aktywności na forum

Jestem neutralna
Bezsprzecznie jestem na tak.
Na tak Love Super osoba, miła, mądra ;D
Myślę że Slou zasługuje na to żeby dostać szanse w postaci funkcji KidModa. Nie zauważyłam żeby sprawiała większe problemy, owszem czasami zdarzy jej się wybuchnąć lub dogryźć komuś (mi również więc nie oceniam tego). Myślę że jak popracuje nad tym to tak jak i ja będzie w stanie to wyplenić Oczko Ranga KidModa będzie dobrym sprawdzianem czy nadaje się na stanowiska wyższe w administracji. Jak już wspomniała Elektrii przydałaby się troszkę większa aktywność na forum ale myślę że wszystko jest do nadrobienia Oczko

Podsumowując jestem na tak
Dostaniesz szansę.