MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie]Patryko34441
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Patryko34441
Wiek: #
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Zacząłem grać 26 lipca 2017, i z niedługimi przerwami gram do teraz.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-3h
Otrzymane na serwerze kary: 3xMute (w tym jeden na sekundę), 2 warny i jeden kick
Długość gry w Minecraft: 6 lat. 
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, 3 razy Moderator oraz 2 razy stanowisko administratora.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord:  Tak
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz i N_Thinker 
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Slou, i Ladykotka
Obecni Moderatorzy (wymień): Marika 
Komendy KidModa/CzatModa: /kick /tempmute /warn
Obowiązki KidModa/CzatModa: 
-Pomoc graczom serwera
-W drobniejszych sprawach pomoc administracji wyższego szczebla
- Informowanie administracji wyższego szczebla o błędach/bugach serwera
- Pomoc przy rozwiązywaniu serwerowych jak i minecraftowych problemów.
-Dbanie o porządek czatu.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Możliwość strącania przedmiotów z ramek przez peta.
Gdzie znajduje się regulamin: Forum -> Dział: Regulaminy i Ogłoszenia -> Przypięty wątek : Regulamin gry oraz Forum. | Gra - komenda /regulamin |
Dlaczego właśnie Ty: Uważam że dość dobrze wypełniłbym obowiązki KidModa. Znam świetnie mechaniki gry. Od strony technicznej również ogarniam co nie co. Mam dość spore doświadczenie w pracy w grupie administracyjnej które nabyłem na innych serwerach, a nawet grach w które grałem i starałem się w nich coś osiągnąć. Dodatkowo, tworzę grafikę komputerową.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Patryk. Jestem licealistą na kierunku matematyczno-fizycznym. Pochodzę z okolic Zielonej Góry. Interesuję się technologią oraz ASG. Kilka lat temu prowadziłem własny serwer Minecraft. W minecrafcie najbardziej lubię tworzenie z redstone, oraz zabijanie. Jestem osobą otwartą, lubię poznaawać nowe osoby. Dzieki temu serwerowi mogłem poznać osobę z którą myślę, dobrze się zaprzyjaźniłem Oczko
Podanie ładne, nawet bardzo ładne. Staż dobry, często widzę Cię na serwerze. Niestety jest też dużo minusów... Po pierwsze: Często zdarza Ci się wyzywać graczy i z tego co zauważyłam łatwo Cię sprowokować. Niepotrzebnie wdajesz się w kłótnie z graczami :/ Drugim minusem jest to, że posiadasz dużo kar na swoim koncie. W dodatku muty były za wulgarne odzywki na chacie, co jest moim zdaniem mocnym przewinieniem.
Mimo, że nie mam nic do Ciebie jestem na nie. Mam nadzieję, że nie będziesz się obrażał i zrozumiesz, czemu jestem na nie.
Podanie napisane starannie, dużo doświadczenia. Niestety często zabijasz graczy lub wyzywasz, dostałeś dość dużo kar jak na przyszłego KidModa. Łatwo cię sprowokować. Jestem na Nie.
Marika07 jest moderatorką, moderatorki pod nickiem "Marika" nie widziałem.
Jesteś często opryskliwy, wyzywasz czasem graczy i masz dość sporo kar na swoim koncie. Poza tym zabijasz - a jak wiemy, gracze chcą, aby administracja była przyjazna dla nich a nie polowała tak często. Osobiście jestem na nie, czekam na zdanie innych, ale ja swojego głosu nie zmienię.
Bardzo bym chciała Cię kuzynie (Płacz ze śmiechu) zobaczyć w administracji, niestety wiem, jaki jesteś i jakie jest Twoje podejście, dlatego też jestem przeciwna.
Dawno nie czytałam tak dobrze napisanego podania. Wiek jak i staż na stanowiskach w administracji jest na plus. Nie jedną mamy w administracji osobę która miała już kary na koncie przed przyjęciem do administracji jak to że nadal zabija graczy, jednak nie robi tego aż tak namiętnie jak Ty Patryku. Zdarza ci się odpyskować do gracza jak ten przesadnie zacznie Ci ubliżać, takie zachowanie nie jest mile widziane w administracji.

Jestem neutralna bo wiem że jakbyś chciał to byś poprawił swoje zachowanie ale że po jakimś czasie gra zaczęła być dla Ciebie nudna to bawisz się w kolekcjonera głów zabitych graczy.
Mam nick Marika07... Język Ładnie napisałeś podanie, wiek idzie na plus. Jesteś aktywny w grze, lecz na forum niekoniecznie. Zdarza Ci się wyzywać graczy lub często ich zabijać. Czasami lubisz wdawać się w kłótnie. Posiadasz dość sporo kar na koncie ;/ Jestem na nie.
Podanie odrzucone.

Powód: Agresywne (często skrajnie) zachowanie wobec graczy w samej grze jak i na czacie, co również czasami wiąże się z konfliktami z prawem (muty/ostrzeżenia).