MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] MilKaHinKa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: MilKaHinKa
Wiek: 16
Staż na serwerze (od kiedy grasz): jakos od polowy pierwszej edycji, mialam jedna dluga przerwe
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: okolo 4h
Otrzymane na serwerze kary: 2 mute oraz jeden jednodnowy ban
Długość gry w Minecraft: ojej trudne pytanie bedzie powyzej 4 lat 
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak admin, moderator
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak
Obecni Administratorzy (wymień):

-MiroTcz
-N_Thinker

oraz ViceAdmin Animekowa

Obecni SuperModeratorzy (wymień):

-Slou
-Ladykotka

Obecni Moderatorzy (wymień):

-Marika07

Komendy KidModa/CzatModa:

KidMod:
/kick
/tempmute
/warn

CzatMod:
/kick
/tempmute
/warn
/mute
/jail
/cc
Obowiązki KidModa/CzatModa:

- Dostepnosc dla Graczy oraz Administracji
- pomoc graczom oraz administracji
- dbanie o porzadek na chacie, serwerze
- zglaszanie problemow/bledow/bugow serwera do administracji

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Przy uzyciu peta mozna uzyc plytki naciskowej na czyjejsc dzialce.
Gdzie znajduje się regulamin: Na forum w dziale Regulamin i ogloszenia w watku Regulamin gry oraz Forum, na serwerze przy uzyciu komendy /regulamin oraz /menu Pomoc Regulamin Serwera
Dlaczego właśnie Ty: Staram sie byc czesto na serwerze, jestem osoba pomocna oraz kulturalna(staram sie Duży Uśmiech)
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam sie Milena, mam 16 lat aktualnie mieszkam w Niemczech, interesuje sie muzyka, gramy. Niestety jestem osoba ktora latwo zdenerwowac ale staram sie zachowac spokoj w takich sytuacjach. Kocham zwierzeta aktualnie posiadam kota Zeusa. Nie wiem co moge jeszcze napisac.
Podanie troszkę się zlewa, ale mniejsza o to. Nie widzę, aby były z Tobą jakieś problemy. Na serwerze jesteś aktywna, na forum już nie za bardzo :/ Czasem zdarza Ci się być niemiła... Widziałam tylko kilka razy jak komuś pomagałaś, chyba, że jednak czegoś po prostu nie widzę (na to jest małe prawdopodobieństwo). W opisie siebie miało być minimum 6 zdań, a u Ciebie widzę tylko 4 zdania z czego jedno nie jest opisem Ciebie. 


Cytat:Obecni Administratorzy (wymień):

-MiroTcz
-N_Thinker

oraz ViceAdmin Animekowa
ViceAdmin to nie Admin. Nie mylcie pojęć Język

Troszkę nie fajnie z tymi mutami oraz banem... Nawet bardzo nie fajnie ;/

Cytat:Dlaczego właśnie Ty: Staram sie byc czesto na serwerze, jestem osoba pomocna oraz kulturalna(staram sie [Obrazek: laugh.gif]
Widać, że się starasz, bo na serwerze jesteś prawie zawsze kiedy i ja jestem Duży Uśmiech

Jestem neutralna.
Podanie mało estetyczne. Bywasz opryskliwa, nie raz byłam tego świadkiem.
Wykłócałaś się ze mną o warna za pewne słowo, które było wulgarne, choć się uparłaś, że nie.
Ile widziałam, tyle jestem w stanie opisać, nie znam Cięzbyt dobrze, niestety jestem na nie.
Podanie napisane niestarannie. Animekowa to nie admin, kary takie jak ban lub mute nie powinny zaistnieć u przyszłego członka administracji. Bardzo mała aktywność na forum. Nie znam cię dobrze, więc jestem na neutral.
Jak napisała _TygryseQ_, podanie trochę się zlewa. :/ Na serwerze jesteś aktywna, często widzę Cię na serwerze, lecz na forum już nie. Animekowa to ViceAdmin, nie Admin. Ban i muty, niestety to również idzie Ci na minus. ;/ Wobec mnie jesteś miła, lecz widzę że niektóre osoby piszą, że wobec niektórych nie... Napisałaś 4 zdania, a miało być conajmniej 6. :/
Ode mnie neutral.
Jak już było pisane wyżej podanie napisane ok ale bardzo się wszystko zlewa.  Zadziorne dziewczę bywa z Ciebie ale też jesteś pomocna, lubisz żartować i dość łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi. Twój wiek jest na +. Chęć mordowania graczy już nie koniecznie ale nie robisz tego też z przesadą (normalne pvp na SV).
Co do bana i mutów, Ziomej miał bana i dostał się do administracji a kilka innych osób też miało muty i również dostali szansę, jeśli wyciągnęłaś naukę z kar jakie dostałaś na serwerze co wiąże się z poprawą Twojego zachowania to jest to też na plus dla Ciebie. Wyróżniasz się dosyć na tle innych graczy, bywasz też często online i ogarniasz sprawy bieżące które się dzieją na serwerze, aktywność na forum słaba ale nie liczy się nabijanie postów dla statystyk tylko czytanie informacji które się pojawiają.

Uprzedzam że bycie w administracji to nie jest bycie lepszym od innych bo ma się rangę, to jest poświęcenie czasem części czasu z gry na pilnowanie innych, pomoc innym graczom i support dla administracji wyższego szczebla a także ograniczenie jak największe zabijanie innych i polowanie na graczy (każdy kogo ktoś chociaż raz zabił chciałby być pewny że przynajmniej ludzie z administracji jak się tepają do gracza to nie zabiją go).

Jestem za tym żeby dać Ci szansę.


Edit: Może i mam w randze Admin ale adminem nie jestem Płacz ze śmiechu
Podanie napisane ok chociaż mogłoby być lepiej. Jak już napisała Ani zadziorna z Ciebie babeczka ale pvp to część survivalu a Ty nie nadużywasz tej opcji Oczko Wiek oczywiście na plus. Łatwo nawiązujesz kontakty i pomagasz innym. Niestety dostałaś mute i co prawda jednodniowy ban ale jednak. Dlatego też pozostaję neutralna z przechyleniem na tak ponieważ jak już napisała Ani Ziomej również miał kary na koncie a dostał się i nawet został supermodem czego i Tobie życzę jeśli się dostaniesz Oczko
Podanie odrzucone.

Powody:
- Przeważają "neutralne" opinie, 1x "nie", 2 opinie w kierunku "tak"
- Pewne cechy osobowości i zachowania na minus (co ma również odbicie na poniższe..)
- Kandydatura na tle wszystkich 4-ech ostatnich podań nie była w stanie dobrze konkurować z pozostałymi 3-ma.