MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] Nightmara
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Nightmara
Wiek: 23 lata
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Mniej więcej po miesiącu rozpoczęcia II Edycji.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: W tygodniu do 4 godzin, w weekendy ponad 5.
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: Ponad 8 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Owszem, jako budowniczy i moderator.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, posiadam.
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Ladykotka, Slou
Obecni Moderatorzy (wymień): Marika07


Komendy KidModa:

  1. /kick <nick> - wyrzucenie z serwera
  2. /tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowe wyciszenie
  3. /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie 
Komendy CzatModa:
  1. /kick <nick> - wyrzucenie z serwera
  2. /tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowe wyciszenie
  3. /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie 
  4. /mute <nick> <powód> - wyciszenie
  5. /jail <nick> <czas> <powód> - wtrącenie do więzienia
  6. /cc - czyszczenie chatu
Obowiązki KidModa/CzatModa:
  1. Dbanie o porządek na chacie
  2. Odpowiedź w razie pytań o np. craftingi, komendy, eventy itp.
  3. Informowanie administracji wyższej o ważniejszych problemach/sprawach
  4. Ogólna pomoc graczom

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie, nie znam.
Gdzie znajduje się regulamin:   Na forum w dziale Regulaminy i Ogłoszenia, lub na serwerze pod komendą /regulamin, oraz w menu serwera
Dlaczego właśnie Ty: Moim zdaniem pasuję na to stanowisko, jestem osobą cierpliwą (praca mnie do tego zmusza), pomagam innym graczom, podaje komendy, sprawdzam działki. Dzięki tej funkcji, wiem, że moja dotychczasowa pomoc na serwerze będzie doceniona Aniołek   
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Martyna, aktualnie mieszkam w jednym z bardziej znanych miast Polski, mianowicie w Krakowie. Jestem na 5 roku studiów magisterskich, niestacjonarnych, w tygodniu pracuję na pełen etat. Uwielbiam rysować, szczególnie postacie z anime. Czytam dużo książek, głównie kryminały (Alex Kava, Tess Geritsen i inni), fantastyka (J.K.Rowling, A. Sapkowski i inni) oraz horrory autora G. Mastertoon  Uśmiech . Od paru lat jeżdżę konno, na nartach i snowboardzie. Ogólnie jestem osobą wyrozumiałą, cierpliwą, ambitną i wyznaczającą sobie różne cele. Na serwerze poznałam wiele fantastycznych osób, które okazały wsparcie na początku tej fantastycznej przygody, która mam nadzieję rozwinie się w przygodę życia "Majnkraftowego"  Uśmiech  


Pozdrawiam całą administrację oraz wszystkich graczy! 
Wow, bardzo ładne podanie Duży Uśmiech
Zauważyłam, że często pomagasz graczom i tak jak piszesz w podaniu jesteś osobą cierpliwą, co można łatwo dostrzec Oczko Ogarniasz komendy i obowiązki, często widzę Cię w grze. Nie widzę żadnych minusów.

Jestem oczywiście na TAK.
Podanie  ładnie napisane. Pomagasz graczom, jesteś miłą osobą. Komendy są ci znane. Jestem na TAK.
Podanie bardzo ładnie i przejrzyście napisałaś. Jesteś bardzo miłą, pomocną (i jak napisałaś) cierpliwą osobą. Wiek jest na plus, ogarniasz komendy. Uśmiech Jesteś często na serwerze. Nie widzę żadnych minusów, jestem na TAK! Duży Uśmiech
Powodzenia. Uśmiech
Co prawda, nie rozmawiałem z Tobą dużo, ale wydajesz się być miłą i pozytywną osobą. Jestem na tak.
Jestem na tak . Wiek , cierpliwość , chęć pomocy innym , brak stronniczości .
Podanie ładnie napisane, wiek jak najbardziej na plus. Słabo Cię znam i nie widziałam na serwerze sytuacji (np pomocy innym) która przemawiała by za Tobą, co nie oznacza że takich sytuacji nie było. Jestem tylko człowiekiem i mogło mi umknąć bądź po prostu nie było mnie przy takiej sytuacji. Natomiast nie zauważyłam żebyś łamała w jakikolwiek sposób regulamin, sprawdziłam system kar i żadnej nie otrzymałaś co jest dużym plusem Uśmiech Pozostanę neutralna z przechyleniem na Tak Uśmiech
Nie widzę rzeczy przemawiających przeciwko Twojej kandydaturze.

Gratuluję, zostajesz przyjęta do administracji.