MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] Simpson
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Simpson
Wiek: 13 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Gram na serwerze od sierpnia 2017 roku.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Ok. 4 godzin
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: Gram w Minecraft od 6 lat.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak
Obecni Administratorzy (wymień): N_Thinker, MiroTcz
Obecni SuperModeratorzy (wymień):Marika_07, Slou
Obecni Moderatorzy (wymień): Brak
Komendy KidModa/CzatModa: 
KidMod:
/kick <nick>- wyrzucenie z serwera;
/tempmute  <nick> <czas> <powód>- czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód>- ostrzeżenie gracza
[b]CzatMod:[/b]
/kick <nick>- wyrzucenie z serwera;

/tempmute  <nick> <czas> <powód>- czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód>- ostrzeżenie gracza
/cc (chatclear)- wyczyszczenie czatu 
/jail <nick> <czas> <powód>- wrzucenie gracza do więzienia


Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dostępność do pomocy dla graczy
-Pomoc graczom w rozwiązywaniu problemów związanych z grą, jak i z serwerem(np. jak działają mikstury, crafting przedmiotów itp.)
-Dbanie o porządek na czacie.
-Informowanie innych osób w administracji o ewentualnych problemach z serwerem(o ile takowe wystąpią)
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Obecnie uważam, że na serwerze nie występują żadne bugi.
Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin jest dostępny na forum serwera jak i w grze pod komendą / regulamin.
Dlaczego właśnie Ty: Od kiedy gram na serwerze staram się pomagać innym graczom. Jestem kulturalny na czacie, przyjacielski, chętnie rozmawiam z graczami na różne tematy. Szybko się uczę. Uwielbiam grać na tym serwerze. Na innych nie gram gdyż często są bardzo zaludnione. Tutaj mam już kolegów/koleżanki którzy o mnie już coś wiedzą. Poznałem ten serwer dzięki mojemu koledze, który był niegdyś budowniczym na serwerze. Jak tylko pierwszy raz go odwiedziłem od razu chciałem się jak najbardziej angażować w życie serwera.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Szymon. Niedługo skończę 13 lat (14 grudnia). Chodzę do 2 klasy gimnazjum w PSP nr .2 im. Jana Pawła II. Jestem osobą otwartą. Mam małe problemy z kolegami w szkole (dokuczają mi), ale nie jestem skłonny do popadania w konflikty. Interesuję się informatyką i architekturą. Zacząłem grac w Minecraft, gdyż mogłem w tej grze rozwijać swoją wyobraźnię i , jak to inni nazywają, "zmysł architektoniczny".Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, i będę mógł pomagać graczom nie jako "Svip", ale już jako "KidMod".
Nie widzę Cię jakoś często na serwerze, nie wyróżniasz się na tle innych graczy. Na SV nie widziałam Cię NIGDY, ale na CV coś tam grasz. Nie ma takiej osoby w administracji jak ''Marika_07'', ale jest Marika07. Podanie ładne, brak kar idzie na plus.

Pamiętaj, że członek administracji powinien wejść na każdy serwer na minimum 5 minut. Jeżeli zobaczę, że poprawisz aktywność możliwe, że będę na tak.

Aktualnie jestem na neutral.
Ładne podanie. Jesteś często na CV, lecz na survivalu Cię nie widziałam. :/ Jestem Marika07, nie Marika_07 Płacz ze śmiechu Nie masz kar, to jest na plus, komendy i obowiązki znasz. 

Jestem obecnie na neutral.
Zapamiętałem ciebie z tego zdarzenia gdy kupywałeś svipa a akurat stała za tobą Yumenaki i zabiła cie zabierając wszystkie przedmioty z svipa.  Baaardzo nie miła sytuacja. Ale nie dałeś się wtedy ponieść emocją i nikogo nie zwyzywałeś lecz kulturalnie prosiłeś o zwrot itemów ( których i tak nie dostałeś ) . z tego moim zdaniem wynika że:
Potrafisz zachować zimną krew a nie dajesz się ponieść emocją nawet w ciężkich przypadkach - to fakt. Uśmiech

Jeśli chodzi o gre na survivalu to kilka razy cie tam widziałem. (Nie dziwie się jednak że wolisz grać dużo częściej na creativie - po tym jak zostałeś potraktowany na start. )

Moim zdaniem zasługujesz na szanse. Jestem na Tak.
Bardzo słaba aktywność, patrząc na creative masz rozegrane w sumie niewiele ponad 40 godzin, z czego 4 począwszy od tego miesiąca. W ciągu całego listopada masz rozegrane 10 godzin.
Na survivalu jest dużo mniej. 

Spróbuj innym razem, gdy poprawisz aktywność. 


Cytat:gdy kupywałeś svipa a akurat stała za tobą Yumenaki i zabiła cie zabierając wszystkie przedmioty z svipa

Takie sytuacje można zgłaszać do mnie, gdyby w tamtym przypadku miało to miejsce przedmioty na pewno wróciłyby do osoby, która dopiero co je nabyła.