MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Firma ,,Górnik-Miner''
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Część niektórzy mnie już znają bo to ja BartiPL z sh. Przedstawię wam moją firmę.
PS. Proszę ten wątek nie zamykać przyda się na dalszą przyszłość firmy Uśmiech.

Nazwa firmy: Górnik-Miner
Czym się firma zajmuje: kopaniem i sprzedawanie
Pracownicy: polamparta paticosaurus Marika07 (Rekrutacja otwarta na PW)

Dobra to tak potrzebuję 25 działek koło spawn wyglądające o tak. (Chyba, że działki są 100x100 to wtedy 15 działek)

    1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25
 (Oczywiście wszystkie koło siebie)

Rekrutacja:

Nick:
Lat:
Czy lubisz kopać?:
Ile chcesz zarabiać? (Maks. 10.000 coinsów):
Podaj Skype lub TS3:
Pokaż siebie w 3 zdaniach.

Dodatkowo każdy członek będzie musiał mieć sygnaturę firmy która niedługo będzie.

Zagospodarowanie działek 25 koło spawn i cennik będzie niedługo! Aha i czy mogę zrobić tak, že wykupie sklep i bd mógł go zrobić na działce?.
masakryczne warunki
wypisuje się
nawet jeżeli mi dasz 10000 sc za nic
Jakie masakryczne warunki? Wytłumacz mi!
(20-11-2016, 10:47 AM)BartiXior99 napisał(a): [ -> ]Jakie masakryczne warunki? Wytłumacz mi!
25 działek żeby postawić klocek z dirta?! może chcesz jeszcze całego spawna??

Sygnatura twojej firmy? nigdy. będzie to wyglądać jakby kot to próbował zjeść
Paticosaurus na razie myśli to go skreślcie!
Ty go skreśl Płacz ze śmiechu to twój wątek
mnie też wykreśl
Ja też się wypisuję.
Elo Płacz ze śmiechu
Widzę, że koniec twojej firmy Barti nastąpi zanim ona powstanie. Zwłaszcza, że nie masz co liczyć na otrzymanie prawie wszystkich działek przy spawn. Poza tym słabo widzę twoją firmę, skoro pracownicy sami się zwalniają, jeszcze zanim zostali zatrudnieni.
Ktoś tu na głowę upadł myśląc że dostanie działki przy spawnie. Beka roku Płacz ze śmiechu
Firma zamknięta proszę o usunięcie wątku. Bartek żegna.

A z działkami wyszło mi że z 5- 9. Mojego marzenia nigdy nie zrealizuje. Gram tu aby być z przyjaciółmi i wykonać moje marzenie. Nie szukajcie mnie raczej grać nie będę bo po 1. Komp nie da się naprawić. Pa :'(. Jak będzie tu grał to cud.
Stron: 1 2