MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: ODWIEDZINY [2] - xNightmaree i Red_Comparator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie!
Dzisiaj kolejna sobota, a co za tym idzie - kolejne "ODWIEDZINY"! Zastanawiacie się pewnie, kto został odwiedzony. Już wam mówię: na survivalu został odwiedzony xNightmaree, a na creativie odwiedzony został Red_Comparator. Zapraszam do czytania!

SURVIVAL
Na survivalu został odwiedzony, jak już wspomniałam wyżej, xNightmaree. Tworzy on wioskę na survivalu. Wioska ta jest w budowie, lecz już wygląda naprawdę wspaniale. W wiosce są domki w stylu nowoczesnym, lecz znajdą się też te wiejskie. Oto jeden z nich:
 [Obrazek: fbe6293d8f836.png]
Tutaj prezentuje się latarnia, która świeci, żeby nikt przypadkiem się nie zgubił na wodzie... Uśmiech
[Obrazek: 44330754c5f29.png]
A tutaj jest jeden z wiejskich domków:
 [Obrazek: 89c54bc712cab.png]
Wioska z lotu ptaka:
 [Obrazek: 5af2e9ee6ed1a.png]
Dom twórcy wioski, xNightmaree:
 [Obrazek: 7a84e98a80540.png]
No i oczywiście na koniec na pamiątkę screen razem:
 [Obrazek: 2286fff4b2694.png]

CREATIVE
Na creativie został odwiedzony Red_Comparator. Tworzy on miasto w stylu nowoczesnym na CV. Miasto nazywa się MineVille i  twórca często dodaje tam rzeczy. Ma naprawdę ogromne miasto, więc nie wrzucę wszystkich ss'ów z MV. Płacz ze śmiechu 
 [Obrazek: 04315387fae09.png]
Następnie domek twócy MV, Red'a:
 [Obrazek: 8928012faaec0.png]
Mój domek oraz mojej sąsiadki ^^ :
 [Obrazek: f1c510e3f38c0.png]
Dziura wraz z ogrodzeniem, by mieszkańcy MineVille przypadkiem tam nie powpadali.
 [Obrazek: f2b0f1bd9afc8.png]
Tutaj prezentują się ogrooomne apartamentowce.
 [Obrazek: 8ac8f12866d29.png]
Statki oraz woda która odgradza jedną część miasta od drugiej Oczko :
 [Obrazek: f8d5660d356f7.png]
Tutaj jest druga część miasta. Druga część miasta dopiero się rozbudowywuje:
 [Obrazek: 34018de082122.png]
A tutaj pamiątkowy screenshot razem na ogrooomnym "Titanicu". Płacz ze śmiechu 
 [Obrazek: 05a5cbd6e96b3.png]
No dobrze, to już tyle z ss'ów. Red_Comparator zrobił piękne budowle, podobnie jak jego poprzednik - xNightmaree. Mi osobiście ich budowle bardzo się podobają. Nie wstawiłam wszystkich ss'ów, dlatego, abyście mogli sami też zobaczyć ich budowle na własne oczy, bo są naprawdę warte obejrzenia... Uśmiech Oczywiście dostaną ode mnie upominki. A ja Was serdecznie zachęcam, bo to Wy możecie wystąpić w kolejnym wydaniu "ODWIEDZIN"! Uśmiech
Sam bym nie zbudował takiej ładnej wioski oczywiście pomagał mi SmokuPl Duży Uśmiech
Nie polceam gracza xNightmara oraz SmokuPL próbją tepac w nóżki oraz beczke
Jej! Brawo Red Duży Uśmiech