MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: ODWIEDZINY [5] - Pawelek1212 i SpaulikPL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejo!

Przychodzę do Was z piątym wydaniem  "ODWIEDZIN", jak co sobotę. Odwiedzony na survivalu został Pawelek1212. Na creative natomiast odwiedzony został SpaulikPL. Zapraszam do czytania. Oczko
SURVIVAL
Na survivalu odwiedzony został Pawelek1212, który ma fantastyczne domki, mosty, i wiele innych... A jako pierwsze powstało to cudo, czyli Centrum Duży Uśmiech 
[Obrazek: 6ab21ba1cd993.png]

 [Obrazek: 0e423e34cf0b6.png]
 
A w środku domku:
 [Obrazek: dbd7ed8c826d9.png]

 [Obrazek: f3673981cca2b.png]

Strych, "mieszkanie" Milki. Płacz ze śmiechu
 [Obrazek: 3eee5e723c968.png]

Piękne widoki na Pusie z domku. ^^
 [Obrazek: 92a745bcd0137.png]

A tutaj duuuże farmy. Oczko
 [Obrazek: 37d27b7ff5d2e.png]

I chyba moje ulubione - pięknie prezentujący się most, dopracowany, ze szczegółami oraz ciekawymi sztandarami. Oczko
 [Obrazek: fd21022a554e7.png]

A tutaj kolejny most. ^^
 [Obrazek: d2b030a33fdae.png]

Rzeka z farmą:
 [Obrazek: c7e4409bdbf06.png]

Piękne widoki ^^ :
[Obrazek: 161fca7acbc07.png] 

I screen z twórcą, Pawelkiem. ^^
 [Obrazek: f780fa92a8b69.png]

CREATIVE
Na creativie, jak już zapewne wiecie, odwiedzony został SpaulikPL. Na creativie zbudował dość zieloną działkę, z drzewami i domkami. ^^ Oto jeden z domków:
 [Obrazek: 5a183e228bda7.png]

Basen:
 [Obrazek: c274d65858ca5.png]

Kolejny domek:
 [Obrazek: 5ab6dd110c797.png]

Drzewko z jakimiś owocami. ^^
[Obrazek: 2bd9714fa946a.png] 
A tak to prezentuje się z góry, z lotu ptaka: 
 [Obrazek: 3fefdb745fe8a.png]

I ogrooomne drzewo, które bardzo mi się podoba. Love Duży Uśmiech
 [Obrazek: f8e9c5394c9ff.png]

[Obrazek: 24b08978147f3.png] 
Oraz screen z twórcą Oczko : 
[Obrazek: c6cde75ef01aa.png]
To już koniec screenów. Podsumowując: Pawelek1212 zbudował piękne mosty, jak i domek, w stylu średniowiecznym. Mi się bardzo podoba oraz jak co poniektórym graczom bardzo zazdroszczę mu umiejętności budowniczych. Oczko SpaulikPL również odwalił kawał dobrej roboty, budując piękny nowoczesny domek oraz piękną roślinność. Gratuluję chłopakom, swoje nagrody dostaną, a ja Wam dziękuję za przeczytanie oraz zapraszam Was serdecznie do budowania, bo uwielbiam piękne budowle. To tyle ode mnie, ja jeszcze raz dziękuję za uwagę i widzimy się w kolejną sobotę! 

Fajne budowle mają na działkach Oczko (Boshe Mariko jak Ty możesz grac na takim polu widzenia? Mi od patrzenia już się kręci w głowie Płacz ze śmiechu )


Edit: Widzę że Spaulik nie tylko "miszczu" z kucharzenia Duży Uśmiech
Ja się już przyzwyczaiłam... Ale odzwyczaiłam się od tego normalnego pola widzenia. Płacz ze śmiechu Jak czasami wchodzę na normalny, to wydaje mi się, że jestem taka powolna, no i w ogóle jest dziwnie... Duży Uśmiech