MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] MilKaHinKa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: MilKaHinKa
Wiek: 16
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od polowy pierwszej edycji
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Zalezy od dnia ale w okolicach 3h-5h
Otrzymane na serwerze kary: 4warny, ban (jednodniowy) oraz bodajrze 2 muty
Długość gry w Minecraft: powyzej 4lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, admin oraz moderator 
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, oraz dzialajacy mikrofon

Obecni Administratorzy (wymień):


- MiroTcz
- N_Thinker

Obecni SuperModeratorzy (wymień):

-Marika07

Obecni Moderatorzy (wymień):

- Pawelek1212
- Nightmara

Komendy KidModa/CzatModa:

KidMod:

- /kick <nick>
- /tempmute <nick> <czas> <powod>
- /warn <nick> <powod>

CzatMod:

- /kick <nick>
- /tempmute <nick> <czas> <powod>
- /warn <nick> <powod>
- /jail <nick> <cela> <czas> <powod>
- /mute <nick> <powod>
- /cc

Obowiązki KidModa/CzatModa:

- Informowanie administracji o problemach lub o lamaniu regulaminu przez graczy (podejrzenie o cheaty, nielegalnie itemy)
- Pilnowanie chatu.
- Pomoc graczom w sprawie komend lub innych problemow.
- Dostepnosc dla administracji.
- Obserwowanie graczy.


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie
Gdzie znajduje się regulamin: Na forum w dziale 'Regulamin I Ogloszenia' oraz na serwerze pod komenda /regulamin lub Menu serwera > Pomoc > Regulamin serwera

Dlaczego właśnie Ty: Uwazam ze jestem osoba pomocna dla graczy oraz administracji, czasami pomagam budowac eventy, jestem czesto dostepna na serwerze, staram sie pomagac graczom ktorzy sa nekany i prosza o pomoc. Mimo ze jestem osoba niesmiala (nie pisze postow na forum) to jestem biezaco z nowymi informacjami ktore sie pojawiaja na forum.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam sie Milena mam 16 lat. Pochodze z Polski jednak od 6 lat mieszkam w Niemczech. Jestem najmlodsza z rodziny, mam 4 rodzenstwa.
Interesuje sie duza iloscia rzeczy jednak najbardziej grami komputerowymy, sportem oraz muzyka. Kocham zwierzeta mam kota Zeusa oraz w najblizszym czasie mam zamiar adoptowac psa ze schroniska.
Jestem raczej osoba niesmiala, zamknieta w sobie, jednak w grze staram sie byc otwarta i pomocna.
Podanie schludnie napisane, znasz komendy i obowiązki, obecny skład Administracji, lokalizacje informacji na forum, pomagasz graczom. Wiek jak i czas poświęcany na serwerze jak najbardziej na plus. Ostatnimi czasy starasz się ograniczyć zabijanie innych graczy, chyba, że w obronie słabszych. Zdarza Ci się czasami zdenerwować, o czym świadczą posiadane kary, jednak wydaję mi się, że mogłabyś sprawdzić się w tej roli. Jestem na tak.
Podanie bardzo ładne. Często jesteś na serwerze i dosyć często pomagasz innym. Udzielasz się aktywnie w życiu serwera (pomagasz w budowach eventów itp.)
Komendy znasz, obowiązki też, dobry staż, dobry wiek. Bardzo cieszy mnie to, że pomimo tego, że twoje podanie już chyba 2 razy zostało odrzucone Ty dalej próbujesz. To tylko potwierdza to, że naprawdę zależy Ci na randze.
Jestem na tak i życzę Ci powodzenia.
Podanie bardzo ładnie napisane, wszystko czytelnie. Jesteś często aktywna na serwerze i widzę, jak pomagasz innym graczom. Wiek idzie jak najbardziej na plus. Jesteś miłą i wesołą osobą. Starasz się ograniczyć zabijanie, co oczywiście również idzie na plus. Jedynie kary są trochę minusem, jednak pomimo tego uważam, że się nadajesz na KidModa, oraz mam nadzieję, że już niedługo będę mogła widzieć Cię jako nowa osoba w administracji. Oczko

Powodzenia!
Podanie ładne, chodź mogłaś wyróżnić coś niecoś kolorem, by było bardziej czytelne. Wiek na plus, czas spędzony na grze również. Nie widziałam konfliktów z Tobą, jesteś spokojną i miłą osobą Uśmiech Lista kar działa troszkę na niekorzyść, ale jestem za daniem szansy byś sprawdziła się w szeregach administracji. Jestem na TAK, powodzenia Uśmiech
Milka jako że "jestem zajęty" postanowiłem napisać tutaj co sądze, jestem na TAK i tyle. :v
Widzę  , że wiele się u ciebie zmieniło w związku z twoją rozgrywką na MW i uważam , że wychodzi ci to jak najbardziej na plus , zatem jasne jak słońce jest , że jestem na Tak.
Od Twojego poprzedniego podania które zostało odrzucone widać że nie poddałaś się, zmieniłaś sposób gry, jesteś bardziej otwarta i pomocna innym graczom.
Na forum się nie udzielasz ale dobrze wiesz gdzie i jakie informacje się znajdują (widziałam kilka razy jak wklejałaś linki do odpowiednich postów na forum).

Często bywasz na discordzie co jest plusem zwłaszcza podczas eventów.
Starasz się dać coś od siebie dla serwera zgłaszając się do pomocy np przy budowie eventów.

Jestem za daniem Tobie szansy.
Milko, Milko, Milko.
Co tu dużo mówić, od ostatniego podania faktycznie Twoje zachowanie się poprawiło, udzielasz się w grze, pomagasz administracji.
Nie poddajesz się w próbie dostania do ekipy mimo dwóch nieudanych prób, co jak najbardziej na plus.
Jestem za tym, aby dać Ci szansę.
Zabijałaś wielu graczy lecz to nie wychodzi na minus. Jesteś pomocna, wiek idzie na plus. Nie bede przedłużać. Jestem na TAK.
Powodzenia. Duży Uśmiech
Stron: 1 2