MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] _MinkaMufinka_
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze: _MinkaMufinka_

Wiek:
12 (w grudniu 13) Duży Uśmiech


Staż na serwerze (od kiedy grasz):
Od 1 edycji, nie jestem w stanie określić przybliżonej daty.


Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Od 2 do 5 godzin.


Otrzymane na serwerze kary:
1 ban (bardzo tego żałuje.. To się więcej nie powtórzy)


Długość gry w Minecraft:
ok. 3 lata


Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:
Moderator


Czy posiadasz konto w serwisie Discord:
Ta
k, posiadam

Obecni Administratorzy (wymień):
N_Thinker oraz MiroTcz


Obecni SuperModeratorzy (wymień):
Marika07


Obecni Moderatorzy (wymień):
Pawelek1212, Nightmara


Komendy KidModa/CzatModa:
KIDMOD:
/kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z servera

/tempmute <nick> <czas> <powód> - czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza
CZATMOD:
/kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z servera

/tempmute <nick> <czas> <powód> - czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza
/mute <nick> <powód> – wyciszenie gracza na zawsze (permanentne)

/jail <nick> <czas> <powód> - wtrącenie gracza do więzienia
/cc, /chatclear – wyczyszczenie czatu (Uzywa się go najczęściej gdy gracz reklamuje inny serwer)

Obowiązki KidModa/CzatModa: 
- dostępność dla graczy i innych członków administracji

- znajomość pluginow (by np. wytłumaczyc graczowi jak mieć peta, bądź go schować)
- dbanie o porządek na czacie,
- Informowanie administracji wyższych stopni o problemach technicznych serwera
- ogólna pomoc graczom


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie, nie znam

Gdzie znajduje się regulamin:
Regulamin można znaleźć tutaj: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4 oraz na serwerze pod komendą /regulamin. (badz poprzez /menu > pomoc > Regulamin serwera)

Dlaczego właśnie Ty:
Staram się być często aktywna na serwerze oraz na forum. Lubię pomagać graczom oraz czasem zgłaszam administracji jeżeli ktoś przeklina/obraża/reklamuje.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Mam na imię Lidia mam 12 lat. Mieszkam we Wielkopolsce. Jeżdżę konno oraz chodzę na zajęcia taneczne. Dobrze się uczę, lubię czytać książki. W wolnych chwilach gram w minecrafta. Jestem osobą przyjacielską i pomocną. 

Mam nadzieję że podanie zostanie przyjęte. Z poważaniem Mufinka Duży Uśmiech
Podanie jest napisane bardzo czytelnie oraz starannie, użyłaś kolorów. Jesteś bardzo miła, wesoła i pomocna, widzę, jak starasz się pomagać graczom. Komendy znasz, ortografię również. Kara jest, ale wiem że żałujesz. Czasami zdarzy Ci się kogoś zabić, ale wiadomo że to ograniczysz. Jesteś na bieżąco z wszystkimi informacjami na forum - kolejny plus. Co tu dużo mówić - ja jestem na tak, mam nadzieję, że jeżeli się dostaniesz będziesz dobrze wywiązywać się z tej roli. Ja życzę Ci powodzenia. Oczko
Cytat:Wiek: 12 (w grudniu 13)

Rekrutacja niby jest od 13 lat, ale rocznikowo masz te 13 więc myślę, że można to zaliczyć.
Jesteś miła (z małymi wyjątkami...) Często jesteś na serwerze, jesteś komunikatywna oraz ludzie Cię lubią. Często też pomagasz słabszym graczom w celu np. odzyskania ich itemków. Od czasu tego bana (który zresztą był dawno, bo w 1 edycji) bardzooo się zmieniłaś, oczywiście na dobre. Podanie również jest przejrzyste i czytelne. Troszeczkę krótki opis siebie ale jest te minimum 6 zdań więc się nie czepiam. Dobrze wypisałaś członków administracji (co jest w sumie dosyć rzadkim zjawiskiem), znasz komendy, obowiązki. 

Jestem na tak, powodzenia
Dziękuję za opinie Duży Uśmiech
Zaśpiewałbym Ci:
"Na tak" Duży Uśmiech
Jestem za TAK!!!
Jestem na Tak
Jestem na TAK
Nie będe pisać czego, każfy chyba wie Uśmiech
Podanie bardzo ładnie napisane, z KOLOREM Duży Uśmiech Miła, uczynna, spędzająca sporo czasu na serwerze, co jest plusem. Mimo wieku i bana jestem za daniem szansy. Jestem na TAK Uśmiech
Jestem do tego zdecydowanie pozytywnie nastawiony i bardzo, bardzo chciałbym Cię zobaczyć w administracji. Wiem, że jesteś miłą osobą i na pewno zostaniesz odebrana przez graczy jako ktoś sympatyczny. Wiek na pewno ma znaczenie, ale pamiętajmy, że niektórzy potrafią być bardzo dojrzali jak na swój wiek, a Ty do takich osób na pewno należysz. 
Jestem za daniem Ci szansy i masz ode mnie duże TAKDuży Uśmiech
Stron: 1 2