MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie] Adam17052013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Adam17052013
Wiek: Jeszcze 17 lat
Staż na serwerze: Gram tu od SH ( oraz też pierwszej edycji do teraz ) 
Czas , który dziennie możesz poświęcić serwerowi :  Będę mógł poświęcić tyle czasu ile wcześniej ( weekendy , święta itp itd )

Otrzymane na serwerze kary : Otrzymałem 15 minutowego mute'a o którym wspomniałem już w poprzednim podaniu, oraz jedno ostrzeżenie ( tyle pamiętam )

Długość gry w Minecraft : W Mc gram od początku ( łącznie z Cave Game ) 

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze : Jak wspomniałem wcześniej ktoś proponował mi na innym serwerze budowniczego.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord :  W razie potrzeby takie mogę mieć.

Obecni Administratorzy : N_Thinker , MiroTcz
Obecni SuperModeratorzy : Marika07 
Obecni Moderatorzy : Pawelek1212 , Nightmara
Komendy KidModa / CzatModa : ./mute , /tempmute , /Jail , /chatclear , /warn , /kick
Obowiązki KidModa / Czat Moda : Pomoc innym graczom w rozwiązywaniu problemów gry np. Recepturami mikstur  bądź też  Recepturami Crafting'u. Do obowiązków wlicza się również dostępność dla graczy , dbanie o porządek na chacie jak i informowanie administracji wyższego stopnia o ewentualnych usterkach technicznych serwera.

Czy znasz jakieś błędy serwera : Tak ( np. zabijanie zwierząt objętych cuboidem obcego gracza za pomocą enchantu płomień )
Gdzie znajduje się regulamin : http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4

Dlaczego właśnie ty : Tak jak pisałem w poprzednim podaniu ( a nie wiele się zmieniło od ostatniego czasu ) 
Nie wykazuję nie chęci do pomocy graczom , posiadałbym więcej możliwości jako członek administracji , A Także
potrafiłbym przypilnować rozgrywki pod nieobecność innych członków administracji ( większego lub mniejszego stopnia ) czym odciążyłbym ich z części dodatkowych dla nich lub nie których obowiązków.Wcześniej byłem również członkiem administracji lecz zrezygnowałem z powodów rodzinnych , wszystko zakończyło się szybciej niż się spodziewałem i Boom , jestem tutaj... historia kołem się toczy jak widać , heh .. 

Opisz siebie (minimum 6 zdań) :
Co tu dużo mówić . Skromna jakby nie patrzeć osoba . Honorowa postawa . Lubię budować co wychodzi mi całkiem nie źle ( można powiedzieć , że dobry jestem w te "klocki" hehe )  . Pomimo licznych rozmów z ludźmi  przyjemnością darzę również malowanie , rzeźbienie i inne przyjemności związane ze sztuką.Lubię spędzać czas z rodziną .  Pilnowanie chatu itp itd traktuję jako przyjemność nie jako obowiązek.Jak już wspomniałem nie wiele się zmieniło od mojego ostatniego podania.


Ostatnio mnie nie było przez pare tygodni ale było to jednorazowo spowodowane nadmiarem "obowiązków" w życiu codziennym.
Podanie schludnie napisane rzadko Cię widzę na serwerze. Jesteś pomocny dla innych graczy, nie zabijasz, masz swoją kulturę osobistą. Co dalej mówić. Jestem na TAK
Bardzo Cię lubię Adam, ale tutaj miałam wielki dylemat, więc postanowiłam być bardzo konsekwentna.

Zacznijmy od tego, że sam fakt zrezygnowania już ze stanowiska w Twoim przypadku Czatmoda wygląda źle, ale ja np. zrezygnowałam z redaktora i dostałam się do administracji, lecz redaktor to zupełnie coś innego. Teraz rzadko wchodzisz na serwer, uważam, że zaraz po powrocie pierwsze co powinieneś zrobić to nadrobić spędzony czas na serwerze i dopiero pisać podanie. Czy skoro masz ''nadmiar'' obowiązków, to będziesz miał czas na grę? 

Przepraszam Cię, nie chcę być niemiła, ale jestem po prostu szczera i tak jak wspomniałam wyżej konsekwentna. Myślę, że kiedy już nadrobisz aktywność i rzeczywiście pokażesz, że możesz dostać kolejną szansę będę pozytywnie nastawiona do Twojego podania. 

Aktualnie jestem na nie.
(18-03-2018, 21:02 PM)_KoteQ_ napisał(a): [ -> ]Bardzo Cię lubię Adam, ale tutaj miałam wielki dylemat, więc postanowiłam być bardzo konsekwentna.

Zacznijmy od tego, że sam fakt zrezygnowania już ze stanowiska w Twoim przypadku Czatmoda wygląda źle, ale ja np. zrezygnowałam z redaktora i dostałam się do administracji, lecz redaktor to zupełnie coś innego. Teraz rzadko wchodzisz na serwer, uważam, że zaraz po powrocie pierwsze co powinieneś zrobić to nadrobić spędzony czas na serwerze i dopiero pisać podanie. Czy skoro masz ''nadmiar'' obowiązków, to będziesz miał czas na grę? 

Przepraszam Cię, nie chcę być niemiła, ale jestem po prostu szczera i tak jak wspomniałam wyżej konsekwentna. Myślę, że kiedy już nadrobisz aktywność i rzeczywiście pokażesz, że możesz dostać kolejną szansę będę pozytywnie nastawiona do Twojego podania. 

Aktualnie jestem na nie.
Rozumiem , zaznaczę , że nie kierowałem się twoim powrotem po zrezygnowaniu z redaktora.
Czas przez który mnie nie było ,  wszystkie "nowości"  nadrobiłem  po powrocie z "dłuższej" Nie obecności . Teraz znów mnie Nie było przez dwa weekendy ale jak już napisałem było to jednorazowe.Uważam , że nic mnie nie ominęło.
Podanie napisane w miarę czytelnie. Wywiązywałeś się z obowiązków, gdy byłeś już wcześniej CzatModeratorem, radziłeś sobie bardzo dobrze, gdy wróciłeś grałam z Tobą trochę i muszę przyznać, że nadal jesteś miły, przyjacielski, a przede wszystkim - kreatywny. Ale, jest jedno ale - jak tu już TygryseQ wspomniała - pytanie jest jedno - czy nie opuścisz nas ponownie, z nadmiaru obowiązków, będziesz miał czas na grę? Ja aktualnie jestem na neutral.
Adamie, jestem na nie.
Głównie przez wzgląd na to, że miałeś już szansę się wykazać, niestety nie udało się. Rozumiem, że to przez problemy rodzinne, aczkolwiek zostawia to pewien ślad po Tobie.
Jak i również czas na serwerze nie jest według mnie zbyt duży.
Adasiu wybacz ale jestem na nie. Miałeś już swoją szansę i niestety nie wykorzystałeś. Jeśli chodzi o aktywność to raz jesteś bardzo często raz nie ma Cię prawie wcale, wybacz ale nic administracja nie zyska z posiadania kogoś kto raz jest raz go nie ma. Wiadomo że każdy z nas ma swoje życie i swoje obowiązki ale jeśli już się decydujesz na bycie w administracji trzeba to sobie jakoś połączyć a jeśli chodzi o Ciebie sądzę że raczej to nie wypali.
Nie znam Cię za bardzo, rzadko widzę Cie na serwerze. Ciężko mi cokolwiek o Tobie napiać, z tego powodu jestem na nie.
Wiem że Adam wcześniej zrezygnował z bycia w administracji ale miał ku temu powody i postąpił tak jak uważał za słuszne (lepiej zrezygnować niż zajmować miejsce dla osób bardziej aktywnych). Tak jak napisałeś wyżej widać że nagoniłeś zaległości z informacjami co się zmieniło na serwerze. Jako członek administracji wywiązywałeś się ze swoich obowiązków. Jednak na chwilę obecną potrzeba nam bardziej dostępnych graczy niż tylko na weekendy.

Co do Twojego podania ja jestem neutralna z przewagą na Tak
Muszę odrzucić podanie. Częste długie przerwy w grze uniemożliwiają skuteczną pracę i rozwój w administracji.