MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Koniec z MC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Chciałbym poinformować graczy MineWorld oraz szanowną administrację że odchodzę z MineWorld.
Będę wchodzić na serwer ale o wiele rzadziej jedynie co aby pobudować i popisać z innymi. Większość graczy może się cieszyć z mojego powodu ponieważ nikt ich nie będzie "Nękać". Nie przyszedłem na MW po to aby zabijać. Chciałem się rozwijać tutaj. Każdy myśli że jestem tym złym i brutalnym graczem a to nie prawda jestem miły, uczuciowy oraz najgorsze to nieśmiały. Myślę że MineWorld będzie lepszy be ze mnie.

Miłej gry.
xNightmaree
Graczę nie wzieli takich przezwisk bez powodu, ale pewnie większość zabijałeś początkujących, tak jak skarżą się. Lecz z tobą było różnie, piszesz że nie będziesz już tepać w pułapki, a po kilku minutach już ktoś w niej umarł. Czasami się hamowałeś, dużo twoich znajomych od początków edycji ci ufało a niektórzy skończyli wiadomo gdzie. 
Żegnaj i powodzenia Uśmiech
Jakoś nie wydaje mi się żebyś był miły skoro gdy jakiś początkujący gracz chciał sojusz tepałeś ich w pułapkę jak każdego żeby zdobyć przedmioty w najłatwiejszy sposób. Atakowales tylko słabych graczy a gdy trafiłes na kogoś silniejszego uciekałeś, 
dużo bylo sytuacji gdy cie zabiłem w równej walce a ty wyzywałeś na Msg oraz biegałeś potem mi po działce na niewidce i atakowales odrzutowcem nie jeden raz gdy chciałem się z tobą wymienić próbowałeś oszukać i nie tylko mnie.
Więc dowodzenia
Odszedłeś, bo nie dostałeś się do administracji? ;/


No cóż, pa, powodzenia w życiu.
Wybrałeś chyba "Anuluj" ;/
Może i niektórzy myślą o Tobie źle, bo słyszeli różne skargi na Ciebie, fakt, zabijałeś ich. Swojej przeszłości naprawić nie naprawisz. Ale można za to poprawić się teraz, w teraźniejszości. Wiem, że bardzo zależało Ci na dostaniu się do administracji. Nie udało Ci się, ale nie możesz się poddawać. Spójrz chociaż na Milkę, dla przykładu, ona się nie poddaje z podaniami i możliwe, że teraz się dostanie. Tak samo musisz postępować Ty.

Jako jedna z nielicznych osób mogę potwierdzić to, że jesteś miły, uczuciowy i nieśmiały, bo poznałam Ciebie bliżej. Chociaż kiedyś za Tobą nie przepadałam, teraz bardzo Cię lubię. Jest mi bardzo przykro, że odchodzisz...

I nie, MineWorld nie będzie lepszy bez Ciebie i nawet nie próbuj tak myśleć. Bo wiem, że jeżeli chciałeś byłeś naprawdę pomocny i miły.
Pamiętaj, zawsze możesz do nas wrócić, częściej nas odwiedzać.