MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Jak opiszesz tą osobę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przedstawiam wam grę o nazwie "Jak opiszesz tą osobę?".
Gra polega na tym aby opisać osobę wyżej, np. Miły, głupi, wesoły, Ładnie rysujesz, itp.
Mogą to być Długie zdania, albo po prostu jedno słowo
Mam nadzieję, że spodoba wam się jak inni was oceniają i jestem ciekaw jak długi wężyk komentarzy nam wyjdzie.

Ja nie zacznę, ponieważ nie mam kogo opisać  Język
chaotyczny, krzykliwy ;v
Slou

Osoba o zmiennym charakterze, choć zwykle miła to przyznam szczerze , że i agresja często ją bierze. Bywa i strachem przerażającym jak i dziewczęciem dość czarującym. Decyzje podejmuje wybredne ,tak jak klienci w Agata meble. Jednak każdy chyba ją lubi choć z tą osobą i każdy się czubi.
Szczery aż do bólu (Płacz ze śmiechu), miły, przyjazny
Ślicznie rysujesz, szczera, miła i waleczna. :3
Miła, wesoła i pomocna osoba. Lubi tańczyć i rysować (i pewnie wychodzi jej to dobrze). Słodkim Pućkiem również jest. Oczko Lubi bardzo koty, jak ja. c:
Bardzo miła, prawdomówna, ma troszeczkę niską samoocenę, stara się robić wszystko dobrze (i jej to wychodzi ^^), bardzo lubi koty i robi sobie z każdego przyjaciela Duży Uśmiech
Kot kot kot tygrys kot kot i jeszcze raz kot
Miła, wyciąga pazurki na złe osoby ogląda podajrze anime i jest kociakiem, pewnie lubi koty. No co więcej napisać kot i tyle
Mój pszyjaciel który lubi suszyć świątynie
Bardzo cwany (Płacz ze śmiechu), z poczuciem humoru. c:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9