MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Zajebista administracja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Brawo, wygraliście administracja jest przezajebista. Itemy które miały milion osób umiecie namierzyć na sv a takich spraw nie?? Niestety kończę grę na tym serwerze.
Bardzo się cieszę że przedstawiłem skargę wczoraj o 22 a wy zdążyliście dopiero dzisiaj, no tak administracja ma dużo na głowie i nie patrzy na takie pierdoły.
Żal mi was, 2tygodnie??? I wy to nazywacie karą??? Jak zwykle Miro napisał pierwszy a animekowa ułożyła swoją wypowiedź tak żeby pasowała do wypowiedzi Mira. Może co mialem dać się zabić? I to że dodajecie na WŁASNĄ odpowiedzialność osoby do gildii to już jest łamanię regulaminu??? 
Tyle razy co słyszałem od administracji że tepanie/dodawanie do działek jest na WŁASNĄ odpowiedzialność, przecież AT jest święte i broni go nawet główny administrator.
Administracja to tez czlowiek nie robot ktory bedzie siedzial 24/7 na serwerze, sprawdzanie dowodow i logow troche zajmuje.
Zapewne to usuniesz bo tylko tak umiesz "usuwać" według ciebie złe osoby którą ja jestem. Ale wiedz że to jest żałosne w jaki sposób jej bronisz. Jak wy to w odwołaniach piszecie "Lepiej nie pisz takich rzeczy bo to działa w twoją niekorzyść, lepiej pisać prawdę" a administracja nie ma obowiązku mówić prawdy? I proszę cię nie pisz coś w stylu że jakiś gimbus piszę takie pierdoły, poprostu nie umiecie się przyznać do błedu. Przepraszam ona nie umię. Kary jakie dałeś na te osoby są bezsensowne... Milka napisała coś i już warn, a ile graczy czy pisało wiele gorszych rzeczy. R0bert był członkiem gildii AT i Animekowa dodała na własną odpowiedzialność go do gildii :Uśmiech
Wszystkie sethomy powinny być zachowane, albo dajcie pkt w regulaminie że na cudzych działkach nie można mieć homów

I widzisz Milka o to mi chodzi, zamiast wejść w logi sprawdzić odrazu sprawę to lepiej przeczekać kilkanaście godzin by trochę ucichł sprawa
Grzesiule, jeśli ani administracja ani serwer Ci nie pasują to odejdz zamiast na wszystko narzekać i utrudniać jeszcze gre innym osobą co robisz od samego początku swojej kariery na tym serwerze.
Jeśli chodzi czat podałaś mi przyczynę o taką "to nie ja" coś takiego nie pamiętam dokładnie, ale dziwne dzisiaj rano sprawdzałem i dalej nie mogłem....

"Po logach można stwierdzić że jajek nie użyłam" Tak po logach nie ale wytłumacz mi jakim cudem miecz mi się zamienił w jajko świni i po kilku minutach dostałem miecz taki sam jaki miałem wcześniej.
Zapewne wsadziłaś mój miecz do swojego eq i potem mi go oddałaś gdy się skapnąłem

(19-04-2018, 12:47 PM)MajsterWTurbo napisał(a): [ -> ]Grzesiule, jeśli ani administracja ani serwer Ci nie pasują to odejdz zamiast na wszystko narzekać i utrudniać jeszcze gre innym osobą co robisz od samego początku swojej kariery na tym serwerze.

Czekałem na taką wypowiedź, serwer pasuję szkoda że administracja się dziwnie zachowuje. Mówisz że narzekam??? Napiszcie jeszcze że wszystko zmyśliłem bo mi się nie udało zdobyć itemów tak jak w sprawie o warna. Mylisz się od początku mojej gry próbuje nowe wyzwania a to że zaatakował członka AT na terenie AT i odrazu takie coś?? Majster piszesz teraz te słowa w obronie tej kobiety która złamał regulamin i powinna dostać degrada.
To samo rzucanie potami już powinno zostać brane jako łamanie regulaminu.
Ona dostała "degrada" na 2tygodnie to NAPRAWDĘ wielka kara. Już nie wspomnę o tym jajku...
Grześ, to przykre, że zbłazeniłeś się przez wściekłość... ;/ Bardzo Cię lubiłam. Szkoda, że teraz przeklinasz, ale rozumiem, że jesteś wściekły, bo byłeś jedną z głównych osób, które grały w tym kabarecie. Też kary co do niektórych osób nie są odpowiednie według mnie, ale to nie my jesteśmy przywódcą. Szkoda, że przez wściekłość zamieniłeś się w istnego diabła... Pamiętaj o mnie, mam nadzieję, że kiedyś wrócisz. Oczko
Mam pytanie. Po co to ciągniesz skoro odchodzisz z servera?
Jedyna z niewielu co normalnie wypełnia swoją powinność. Raczej nie wrócę odechciewa mi się z każda chwilą gdy czytam wypowiedzi tych ślepców i lizusów
Spokojnie już nie musi ci się odechciewać, bo chyba za to co zrobiłeś możesz otrzymać różne kary Oczko
Natan piszę to dlatego żeby animekowa nie miał dojścia do gm1 itp. Poprostu chcę żeby inni spokojnie sobie grali. 
A bronienie twoje jako lizusa animekowej że po co to ciągne jest żałosne, jakbyś chciał coś ukryć

Wiesz za to co zrobiłem mogę dostać różne kary powiadasz więc czekam na to upokorzenie całkowite administracji
Stron: 1 2 3 4