MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Projekt „Jesień”: faza 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przepraszam za opóźnienie z informacją, ale lepiej późno niż wcale. Tak więc…

Ostatnio w okolicach /warp spawn i niedaleko wybrzerza koło x:1600 z:2500 spadły dwa niezidentyfikowanie obkiekty kosmiczne. pełnią one funkcje portali, a także jeden z nich chroni obszar wokół siebie. na tym właśnie obrzasze dotychczas wylądowały dwa kolejne niezidentyfikowane obiekty kosmiczne, zwane potocznie ufo.
Jeden z pierwszych niezidentyfikowanych obiektów kosmicznych, na /spawn:[Obrazek: fnSt1ro.jpg]
W środku, tam gdzie znajduje się coś wyglądające na rudę żelaza, znajduje się portal, który prowadzi do miejca lądowania ufo
[Obrazek: sra7Eoy.jpg]
Wiadomo już, że UFO należą do handlarzy z dlrowEnim, którzy próbowali się z nami skontaktować w poprzednim moim wątku.

I pewna ważna informacja na koniec:
Handlarze niestety mieli drobne kłopoty po drodze, i się trochę śpieszyli, i nie zauważyli pewnego błędu, a mianowicie nie zauważyli, że podczas produkcji pierwszej partii Nogawic egzoszkieletu górniczego użyto przez pomyłkę bardzo cennego najwyższej klasy wspomagania ruchowego, dlatego:
Wszyscy posiadacze Nogawich egzoszkieletu górniczego, w których opisie na dole widnieje zapis: +0.5 szybkość proszeni są o dobrowolne przekazanie ich organom władzy serwerowej. Jeśli ktoś zostanie przyłapany z nimi przez takowe organy, zostaną mu one odebrane siłą.
W zamian można oczekiwać wynagrodzeń, gdzie w przypadku zwrotu dobrowolnego będą one wyższe.
Jakiś czas temu zawarłem porozumienie między handlarzami z dlrowEnim, i razem z nimi chciałbym zachęcić aby zgłaszać chęć do wstąpienia do porozumienia do mnie. Zalety wstąpienia do porozumienia są takie, że członkowie będą mieli łatwiejszy dostęp do informacji od handlarzy, poprzez bezpośredniego pośrednika, którym jestem uja. Handlarze pozwolili też użyczyć skrawek obszaru ochrony lądowania UFO na zbudowanie siedziby gildii. Kolejną zaletą jest możliwość otrzymania pewnych przedmiotów, zanim zostaną wprowadzone oficjalnie w obieg.
Tak żeby nie było, że nie wspomniałem, to że wyrazisz chęć, nie oznacza w 100%, że się dostaniesz, ale zachęcam do próbowania.