MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Skarga na gracza Natalia2588
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
1. Nick oskarżającego:Jimouri

2. Nick oskarżonego:Natalia2588

3. Opis sytuacji: To dzieje się już od ponad kilku miesięcy. Natalia nie potrafi zachowywać się odpowiednio w stosunku do innych graczy. Ciągłe stawianie home'ów na działkach innych osób, bądź prowokowanie. To jedne z wielu występków Natalii, o których wszyscy dobrze wiemy. Sam na początku mojej przygody z serwerem zauważyłem, że jedyne co ten gracz wprowadza do świata MineWorld to same problemy. Jest to ogólna skarga na Natalię. Uważam, że nie powinna dostawać kolejnej z "miliona" następnych szans, ze względu na brak jakiejkolwiek poprawy. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą, której sprawiła ona jakiekolwiek problemy. Uważam także, że pod tym wątkiem powinny podpisać się wszystkie osoby, które się z tym zgadzają.

4. Data zdarzenia: Od 2.02.2018r. do 12.07.2018

5. Dowody w postaci screenów lub filmu:

Niestety takowych nie posiadam, jednak ze względu na ilość takich sytuacji uważam, że głosy innych będą tutaj wystarczającymi dowodami.
Pozdrawiam
Natalia jest upierdliwa zgodzę się. Miałem, jak i mam takie sytuacje do tej pory. Oszukuje innych "pokaz enchant na zbroi" oddam ci". Sam miałem takie akcje gdy przychodzila home lub i dzialke stawiala i wychodzila z serwera. Ja jestem na 100% pewnien, ze Natalia powinna dostać bana za nękanie, oraz utrudnianie gry innym. Otóż używa caps lock'a, nie reaguje na polecenia administracji. Gdy ktoś ją prosi "nie backaj sie" "kk" a za 5 minut masz set i przychodzi z petem i dead. Jestem za banem dla Natalii.
Może i screenów nie masz, ale większość graczy jest świadkiem zachowania Natalii. Dzisiaj nawet zaatakowała jednego z nowych graczy, który pisał do mnie. Natalia dzisiaj również przyświeciła swoim nagannym zachowaniem. Przychodziła do naszej bazy i zaczęła bić wszystkich, chować się w zwierzętach, żeby je zabić. Albo dzisiaj wprowadziła gracza w błąd raczej specjalnie (wcześniej jej to powiedziałam, że nie ma dokładnej daty rozpoczęcia, ale zignorowała to, mówiąc że "ona wszystko wie :} ), twierdząc, iż rozpoczęcie 3 edycji będzie 28 lipca. Często pisze Caps Lockiem, irytuje innych, wyzywa, obraża, utrudnia grę innym, lub jak wspomniałam przychodzi do innych, bijąc ich z łapki (a słabszych z miecza), dodatkowo próbując uszkodzić inne osoby/zwierzęta/budowle. Najczęściej chyba jednak prowokuje. Irytuje mnie też to, gdy nagle przychodzi, ktoś zginie, ona albo stawia działkę i kradnie itemy albo wylogowywuje się z itami tej osoby. Często wdaje się w konflikty... Dodatkowo, nie słucha i nie wykonuje poleceń administracji lub ją kłamie, czy oszukuje. Mówi nieprawdę, kwestionuje postanowienia administracji. Więcej chyba nie trzeba wymieniać. Jestem za pernamentnym banem dla niej.
Zgadzam się z Jimem i obiektywnie się wypowiem na temat Natalii.

Natalia miała już zbyt wiele szans, których nie wykorzystała...mimo tego, że była masa nagannych sytuacji z jej udziałem to ona się w żaden sposób nie zmieniła.

Można nawet wziąć dzisiejszy przykład - mamy zaraz koniec edycji, a ona i tak musi utrudniać grę (Marice, Mince, Tygrysqowi i komuś jeszcze) przez ciągłe /back'owanie i atakowanie swoim petem.

Nie zliczę ile razy jej zwrócono uwagę (nie wspomnę o kolosalnych ilościach kar) odkąd otrzymała "ostatnią szansę".
Natalia jest jedną z tych osób, która się już nie zmieni, ona po prostu jest wnerwiająca i taka zostanie.
Dostawała ''ostatnią szansę'' ale mimo swoich dalszych wyczynów - nadal gra i nadal irytuje ludzi.

Dzisiaj, kiedy budowaliśmy, pewna osoba tepneła do nas Natalie, która oczywiście - jak to ona, ustawiła home. Zabijaliśmy ją, ponieważ strasznie przeszkadzała w dalszym budowaniu, lecz ona wracała na /back bądź /home. Oczywiście narzekała, że ją zabijamy, lecz kiedy ona tepała się do naszej bazy, sama nas atakowała i prowokowała. W sumie to można powiedzieć, że nas szantażowała tekstem ''jak nie oddacie mi siekiery (czy czegoś tam) to bede tu wracac''. Uważam, że Natalia dostała za dużo tych ''ostatnich szans'' i powinna w końcu dostać jakąś cięższą karę..
Jimo ona tez sie tak zachowywala od 2017 jak tylko weszla na serwer to sie zaczelo i tez jestem za tym zeby dostala bana bo mi tez stwarza problemy. Szkoda mi jej ze jest moja siostra ale po prostu nie wytrzymam. Jestem za tym zeby dostala bana az do konca III edycji.

Szkoda mi jej BO jest moja siostra* Płacz ze śmiechu
Sam nie byłem lepszy ale pamietam jej zachwowanie Jak jeszcze gralem jestem za tym zeby dostała Bana .
Zbadałem temat. Największy występek Natalii to zareklamowanie serwera, miała odbyć karę aż do 2029r., choć dostała swoją tzw. oficjalną "ostatnią szansę" 2 tygodnie później (29.01). Od tego czasu wykręciła wynik aż 42 kar, w tym warny, muty i bany. (tak, liczyłem).

Według mnie, tak jak zostało napisane wyżej, ta osoba szkodzi serwerowi, nic nie wnosi wartościowego do społeczności, a swoją zasłużoną karę powinna otrzymać już pół roku temu, bez jakiejkolwiek litości.
Jestem za dożywotnim banem dla tej Pani.
Popieram złożoną skargę, nie mam nic więcej do dodania niż poprzednicy.
Potwierdzam te zachowanie...
Mnie kiedyś ciagle nękała... i straciłem wszystkie moje ity... Co weszłem na serwer to tpała do mojego domu (home tam miała) i zabijała, a z oszustwami to nie mówie... straciłem cały set 4/3...

Jestem za banem permem do końca III edy, lub permamentnym siedzeniu w jailu (też do końca III edy). Z tym więzieniem to chociaż nas by nie zabijała Duży Uśmiech
Stron: 1 2 3