MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Owce na dziwnej diecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od kilku dni widzę że owce jedzą już nie tylko samą trawę ale też bloki ziemi, przegryzają się przez kilka warstw.

Wydaje mi się że wyjadają tylko bloki na których jest trawa, sama ziemia zawsze zostaje nietknięta do momenty aż nie porośnie trawą.

http://pokazywarka.pl/qc242r/

tak to wygląda u Ladykotka i Zhympficiela (u zhympfa nie jadły bloków do momentu aż nie porosły pierwszy raz trawą).
Pewnie są zbyt głodne Płacz ze śmiechuDD
A tak na serio, to myślę, że jest to dosyć dziwne, nigdy takiego czegoś nie widziałem Zaskoczony 
One napewno wyczuły diaxy
Potwierdzone info. Ladykotka wymieniła ziemie z trawa na zwykłą bez trawy i owce nie wygryzają już ziemi...
Pozostaje nam czekać aż admini coś na to poradzą.

Na chwilę obecną radzę zmienić podłogi w zagrodzie owiec jak ktoś ma problem z dziwną dietą owiec Duży Uśmiech
Cóż tu zrobić? Możemy tylko podziękować Microsoftowi za kolejny, świetny update.
Cytując mojego klasyka: "GJ Microsoft"
Kto może jeszcze potwierdzić ten problem? Czy występuje on na określonej części świata? Jakie są odległości między waszymi działkami?
Ja, zhympficiel i Lady mieszkamy praktycznie obok siebie Duży Uśmiech
nie wiem gdzie mieszka Stawcia ale ona też miała taki problem
U nas, w brzozowym domu, owce robiąc te dziury prawie uciekły z zagrody .-.
Kordy to: -4750 67 5434

okazuje się że konie także zjadają bloki!
To naprawdę dziwne, pierwszy raz takie coś widzę...
Na dzikim terenie nie zauważyłam tego. Owce zjadały samą trawę, a bloki ziemi zostawiały.

A może ten błąd występuje jedynie na działkach?
a może owce kopią tunel, żeby uciec z zagród? moje prawie się wydostały
Stron: 1 2