MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Aktualności "Auris"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
>> Aktualności <<

W wątku tym publikowane będą najnowsze wydarzenia i ogłoszenia z życia miasta.

1. Zostały zebrane wszystkie surowce potrzebne do przeniesienia podstawy miasta z creative na survival. Miasto czeka na przeniesienie budowli.

2. Miasta "Unii Północnej" znalazły już odpowiednie dla siebie lokacje w swoim sąsiedztwie. "Auris" czeka na specjalne działki o niestandardowych wymiarach które zostaną przygotowane przez Wodza. Gdy działki będą gotowe zaczynamy budowę miasta!!!

3.
 Unia Północna została podzielona na 3 gildie: Unia Północna - Auris (AUP) , Unia Północna - Regio Venetti (RVUP) , Unia Północna - Vexenberg (VUP) które razem stanowią jedność. Przyczyną podziału jest limit miejsca przypadający na gildię który zaczął nas ograniczać.


4. Do "Auris" przeniesiono podstawę miasta. Działki zostały w pełni ukończone. Od dłuższego czasu miasto funkcjonuje tak jak planowaliśmy. 

5. Od początku edycji trafiło do miasta sporo nowych mieszkańców. Listę mieszkańców można znaleźć w dziale miasta "Auris" .
Witam!
Ostatnie wydarzenia które miały miejsce odbiły się bardzo mocno na mieście oraz na mojej przyjemności z dalszej gry. Obecny brak wsparcia ze strony administracji sprawia że nie mam czego tu szukać. Poza tym współpraca z ludźmi okazała się bardzo trudna. Źle postąpiłem na początku że nie wprowadziłem znacznych ograniczeń w kwestii prowadzenia rekrutacji do miasta, lecz z drugiej strony nie da się zrobić miasta grając w kilka osób. Takie miasto jest miastem tylko z nazwy. Auris do tej pory rozwinęło się przyzwoicie jak na taki czas. Mimo mojego odejścia nie zostanie zamknięte i dalej będzie próbowało się rozwijać. Od samego początku miasto miało 2 założycieli: Mnie i Nightmare. Teraz Nightmara będzie sprawowała opiekę nad projektem :D
To nie koniec lecz początek nowej epoki dla miasta i to tylko od was zależy jak długo ona potrwa :)

Dziękuję wszystkim za wspólną grę i powodzenia!
Nie rozpisując się, wracam do gry i cofam poprzedni wpis. Główną prowadzącą i właścicielką Auris dalej pozostaje Nightmara. Miasto kontynuuje rozszerzanie wpływów. 
jej
Jupi(zostałem zmuszony).