MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE} MineVille - xRaiona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick: xRaiona

Wiek: Jutro kończę 11 lat. ^^ 

Staż (MineWorld): Od początków 1 edycji.

Staż (MineVille): Od 1 edycji (Kamienice).

Staż (Minecraft): 3-4 lata.

Kary na MineWorld: Nie mam żadnych kar.

Kary w MineVille: Również nie mam kar.

Akceptacja regulaminu MineVille: Akceptuję.

Akceptacja regulaminu MineWorld: Oczywiście akceptuję.

Czy uważasz, że zasługujesz na obywatelstwo MineVille?: (Czemu akurat Ty): Chciałabym dołączyć do MineVille, ponieważ lubię rozmawiać z innymi, czy z nimi współpracować, a czasem mi się nudzi (teraz rzadko mi się nudzi, ale gdy ogarnę sobie parę rzeczy na survivalu, będzie mi się częściej nudzić Płacz ze śmiechu). Chciałabym również dołączyć do tego miasta, ponieważ jestem dosyć słaba w budowaniu, a myślę, że gdybym została przyjęta do miasta, moje "umiejętności" w tej kategorii poprawiłyby się.

Opisz siebie w conajmniej 6 zdaniach (hobby, imie itd.): Nazywam się Marika, jutro kończę 11 lat. Lubię grać w Minecraft'a (czasem zajrzę do TS4, ale to rzadko Płacz ze śmiechu). Lubię książki fantastyczne (takie, jak Hokoron, gdy właśnie opowiadają o kotach... Albo Harry Potter. Duży Uśmiech). Oprócz tego lubię też czasem porysować. ^^ Kocham zwierzęta, a szczególnie koty. I oczywiście, lubię grać na MineWorld. ^^

~xRaiona
Podanie napisane bardzo starannie. W Mineville cieszy mnie twój staż w mieście, prawie nikt nie jest od czasów kamienic. Też lubię TS4, też rysować, mamy podobne hobby, jest BARDZO NA TAK.
Jedynym minusem (bardzo małym) tego podania jest błąd w słowie MineVille, zamiast tego powinno być Mineville.

Z powodu właśnie takiej oceny za darmo wpada ci pakiet:
Własna Szklarnia
Pety

~Red Uśmiech