MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Natalia258 - Przeprosiny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przepraszam wszystkich za spam, flood za wszystko i Chciała bym ostatnią szansę Przepraszam każdego za wszsytko i przysięgam poprawię się! Pozdrawiam Administrację i każdego
Wkleje to co Zinrrey pisał w skardze: "Zbadałem temat. Największy występek Natalii to zareklamowanie serwera, miała odbyć karę aż do 2029r., choć dostała swoją tzw. oficjalną "ostatnią szansę" 2 tygodnie później (29.01). Od tego czasu wykręciła wynik aż 42 kar, w tym warny, muty i bany."

Myślę że więcej dodawać nie trzeba.
(08-08-2018, 10:32 AM)Damonte napisał(a): [ -> ]Wkleje to co Zinrrey pisał w skardze: "Zbadałem temat. Największy występek Natalii to zareklamowanie serwera, miała odbyć karę aż do 2029r., choć dostała swoją tzw. oficjalną "ostatnią szansę" 2 tygodnie później (29.01). Od tego czasu wykręciła wynik aż 42 kar, w tym warny, muty i bany."

Myślę że więcej dodawać nie trzeba.

Myślę, że to co napisał Zinrrey odnośnie długości bana można traktować bardziej w kategoriach żartu. 

Aktualny ban został przyznany z powodu uzasadnionych podejrzeń o fly. Sytuacja okazała się później nie być w 100% oczywista dlatego przez wiele dni trwały czynności mające na celu wyjaśnić, czy pewnych zjawisk w grze standardowy gracz nie jest w stanie wywołać samodzielnie. Okazało się, że rzekomy "efekt szkła" wyglądający jak latanie można wywołać niszcząc blok dźwiękowy podczas kucania, wbrew temu co powinno być (błąd serwera). W związku z tym jestem skłonny unieważnić obecny ban, a wymaganiem było napisanie tutaj wątku, by wyjaśnić przy okazji wcześniejszy temat. 

Przede wszystkim, mimo niewątpliwej winy ze strony Natalii, która ignorowała otrzymywane sygnały w poprzedniej edycji, należałoby się zastanowić i zrozumieć jak możliwe było otrzymanie takiej ilości kar przez jednego gracza - odpowiedź w tym temacie już padała - brak jednolitości administracji przy karaniu tej samej osoby. Jeśli otrzymywane kary nie działały, bo były zbyt słabe to skutkiem tego była właśnie duża ilość kar. Dlatego m.in. wprowadzono automatyczne kary, które mają ułatwić pracę i uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

Chcę poznać opinię administracji oraz innych graczy na temat dalszej gry Natalii wraz z uzasadnieniem, ale obecnie nie ma ona już obowiązującego bana, dlatego Natalia może obecnie grać.
Dziękuje Duży Uśmiech!
Jeśli ja dostałem szanse zagrać na tej edycji a dużo nabroiłem na poprzedniej to czemu i ona miała by nie dostać? Jestem za aby dać jej drugą szanse.
XDDDD
Przecież już dostała xd
(08-08-2018, 10:25 AM)Natalia2588 napisał(a): [ -> ]Przepraszam wszystkich za spam, flood za wszystko i Chciała bym ostatnią szansę Przepraszam każdego za wszsytko i przysięgam poprawię się! Pozdrawiam Administrację i każdego

Jest już rok 2020 a nadal wywijasz i robisz swoje... Twoje drugie szansy zamieniają się w setne szansy. Postaraj się bardziej, bo to, że napiszesz coś takiego nie oznacza, że to zrobisz. Ukradłaś moje itemy z działki, paliłaś mnie, teraz mnie ignorujesz. Może jest lepiej niż wcześniej, ale jednak.... Chcę utrzymać z Tobą jakąkolwiek relację, ale nic. Nie odpisujesz na nic i ignorujesz. 
Proszę, zmień się chociaż troszeczkę. Uśmiech
X DD
Ludzie zanim napiszecie, sprawdźcie z jakiego to roku post jest hm?Płacz ze śmiechu
Stron: 1 2