MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Propozycja] Nowy crafting
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Propozycja ta jest krótka i konkretna. Co byście powiedzieli o craftingu, który umożliwiałby stworzenie bloku takiego jak w załączniku? Jego nazwa to "Smooth Stone Slab (Double)" a ID to 43:8. Jest to prosty, ale ładny bloczek, który może urozmaicić budowle graczy na survivalu. Nie jest osiągalny w 1.12, ani nawet w 1.13, choć w 1.13 można już pozyskać go poprzez tryb kreatywny. 

Owy blok - https://i.imgur.com/e59kyzG.png
Teoretyczny crafting - https://i.imgur.com/oRf1zOC.png
Właśnie ostatnio budowałam z kamiennych półpłytek (musiałam stawiać dwie półpłytki w jednym miejscu, bo chciałam żeby był pełny blok)  i strasznie żmudnie chodziło mi budowanie, przez co odechciało mi się budować i też pomyślałam o tym bloczku... Duży Uśmiech Jestem za tym, aby dodano ten blok.
Szczerze mówiąc to mi to obojętne, ale jeśli się zastanowię to czemu nie, nic złego to wniesie, a komuś się może bardzo spodobać.
Fajny pomysł.
Jestem za Oczko
Dobry pomysl. Sama chciałam zacząć cos budować z tego bloku, ale żeby go uzyskać trzeba położyć 2 polplytki co dla niektórych nie jest przyjemne. Proponowałabym również zmienić trochę crafting aby było trudniej, np 9 kamieni ułożonych w craftingu albo 9 tych polplytek. Jestem na tak Uśmiech
Ładny bloczek, jestem na tak Uśmiech
Osobiście nie robi mi to różnicy czy on będzie czy nie, ale skoro tylu osobą się podoba i istniałaby możliwość dodania go na nasz serwer to jestem jak najbardziej za tym Uśmiech
jestem osobą która lubi budować, ten blok mi się zawsze podobał chciałbym aby został dodany! Uśmiech
Właśnie mi się przypomniało jak ponad godzinę układałem podłogę z kamiennych płytek... 

Oczywiście jestem na tak!
Możliwość uzyskania tego bloku na survivalu nie powinno nikomu przeszkadzać Uśmiech Oprócz tego jest jeszcze analogicznie Smooth Sandstone Slab (double) o ID 43:9 - tak jak przy kamiennych mamy blok o 6 takich samych ścianach, może komuś przyda się sandstone zamiast stone'a. Tylko crafting musiałby być inny, żeby nie kolidował, np. z 4 płytek (2x2) 2 bloki
Stron: 1 2