MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PROPOZYCJA]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
PROPOZYCJA

Survival

Proponuję dodać możliwość zakupu (np. u NPCa na warp sklep - choć ten jest jak sądzę gotowym pluginem więc pewnie łatwiejsze byłoby rozwiązanie sklepu klasycznego, "tabliczkowego") małych bloków dekoracyjnych, czyli technicznie rzecz biorąc głów z ozdobnym skinem. Na spawnie porozstawiane są w wielu miejscach, np. na wozach, na warp targ itd. i zapewne dałyby wiele możliwości osobom skupiającym się na budowaniu i dekorowaniu. Przykładowe dekoracje: książki, mały melon, mała dynia, mała skrzynia czy mały blok liści. Nie widzę osobiście żadnych minusów wprowadzenia tego pomysłu w życie, ot dekoracja do zdobycia za MC. 


Z technicznego punktu widzenia jestem niemal pewien że nie stanowi to dużego wyzwania (głowy w sklepach graczy działają normalnie), pytanie jedynie czy innym podoba się pomysł no i oczywiście co o tym myśli nasz serdeczny admin Miro  Aniołek
Świetny pomysł. Te dekoracje dają niesamowity efekt a niestety nie ma możliwości ich dostania. Dodanie tych przedmiotów nie powinno zaburzyć obecnego porządku na serwerze, a byłoby to fajne urozmaicenie w budownictwie.
Nie ma jak zaburzyć, to tylko dekoracja Uśmiech  zaburzy tak samo jak cegły z netherowych brodawek czy niebieskie szkło - nijak.
Dobry pomysł, jestem za.
Burgund nowym reformatorem MW Płacz ze śmiechu...
Pomysł jest doskonały. Z pewnością byłby to wspaniały dodatek a niektóre budowle mogłyby dostać "upgrade'u". Pomogłoby to też graczom budującym "Działki Miesiąca". Pozostaje tylko czekać na werdykt ?
W zeszłej edycji można było je dostać dzięki Minelotto, ale skoro tego nie widać nawet na horyzoncie to mogłyby trafić do sklepu Uśmiech
Mam inny pomysł, niedawno widziałem taki plugin, który dodawał skrzynki podobne jak w CS:GO, więc można by dodać możliwość zakupu takich skrzynek i kluczy do nich przez sklep on-line lub mc, i dostawałoby się wtedy losową głowę. Można by też podzielić na kategorie dla konkretnej skrzynki, np. ozdoby roślinne, minatury skrzynek itp. Niektóre byłyby łatwiejsze do zdobycia, a niektóre trudniejsze i bardziej unikalne.
Ale takiemu dodawaniu ich zwyczajnie do sklepu byłbym przeciwny i myślę, że lepszy by był jakiś bardziej „specjalny i wyjątkowy” sposób zdobycia ich, aby zachować ich unikalność.
Thinker, nie idź w kierunku Electronic Arts
(27-09-2018, 09:55 AM)N_Thinker napisał(a): [ -> ]Mam inny pomysł, niedawno widziałem taki plugin, który dodawał skrzynki podobne jak w CS:GO, więc można by dodać możliwość zakupu takich skrzynek i kluczy do nich przez sklep on-line lub mc, i dostawałoby się wtedy losową głowę. Można by też podzielić na kategorie dla konkretnej skrzynki, np. ozdoby roślinne, minatury skrzynek itp. Niektóre byłyby łatwiejsze do zdobycia, a niektóre trudniejsze i bardziej unikalne.
Ale takiemu dodawaniu ich zwyczajnie do sklepu byłbym przeciwny i myślę, że lepszy by był jakiś bardziej „specjalny i wyjątkowy” sposób zdobycia ich, aby zachować ich unikalność.
Ja mysle ze to spoko pomysl. Skrzynki zdobywaloby sie na eventach i pociagach lub bardzo rzadki drop z bossow.
Skrzynki to jak najbardziej dobry pomysł, jednak wtedy zamiast używać główek do dekoracji, będą kolejnym materiałem do handlu i kolekcjonowania. Jestem za wprowadzeniem główek, ale i jestem za skrzynkami, tylko, że w skrzynkach mogły by być inne itemy.
Stron: 1 2