MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PROPOZYCJA] Przerwa techniczna? To już nie powód do zmartwień!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
PROPOZYCJA

Lobby

Proponuję dodać na lobby możliwość korzystania z elytr. Dla przeciętnego gracza będzie to możliwość żeby poćwiczyć sobie szybowanie, akrobacje w powietrzu i po prostu trochę umilić czas gdy w jego głowie kłębi się "o nieeee, znowu przerwa techniczna? :/ No dalej, ile to trwa" zaś dla administracji odrobina wytchnienia od ciągłych próśb "ey aDMin dej mnie eltre".
To jest świetny pomysł ,szczególnie że tylko slou lata na elytrze na lobby i nigdy nie raczyła się nią podzielić. Ja też chce Duży Uśmiech . I inni napewno też Płacz ze śmiechu
Zgadzam się. Dodanie elytr urozmaiciłoby czas spędzany na lobby podczas przerw. Można by rzec "Latanie na czekanie"
Hehe
Mogę zgodzić się na elytry, ale same elytry, bez dodatku w postaci fajerwerek.
dokładnie to proponowałem, pisałem o szybowaniu i akrobacjach a nie lataniu Uśmiech
Skoro temat został poruszony, czy przy wejściu na lobby do eq mogłoby trafić również nieco śnieżek? Oczko Tylko z zachowaniem rozwagi, żeby lobby nie stało się bardziej popularne niż survival ;D
Pomysł ciekawy, urozmaici czekanie Uśmiech
Czy przy wprowadzaniu pomysłu w życie wzięto pod uwagę że elytry się zużywają? Język
No to może by tak wprowadzić kit lobby dostępny raz na 24 godziny zawierający zwykłą elytre i 16 śnieżek ?
Hm.. /kit lobby ciekawe Duży Uśmiech
Stron: 1 2