MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PROPOZYCJA] Handel hurtowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
PROPOZYCJA

Survival

Nie mam pojęcia jak zakodowany jest skrypt sklepu, więc zakładam że propozycja może być trudna w realizacji ze względu na złożoność techniczną zmian, ale proponuję by podczas sprzedawania w sklepie brane były pod uwagę również itemy w shulkerach które mamy w eq. Przykłądowo, hipotetycznie: ktoś miałby około 600 sztuk elytr na sprzedaż (bo nie przeszła propozycja z elytrami na lobby więc mu zostały  Diabeł ) - normalnie może brać po +/- 30 sztuk do eq i 20 razy tepać się do sklepu aby również 20 razy użyć opcji "sprzedaj wszystko". W moim pomyśle wystarczyłoby żeby spakował elytry do +/- 20 shulkerów i RAZ tepnął się do sklepu a następnie RAZ użył opcji "sprzedaj wszystko".
Handel hurtowy? Hm... ciekawy pomysł aczkolwiek...
Nie mam zastrzeżeń. Jeśli jest techniczna wykonalność to jestem jak najbardziej za! Uśmiech
Da się zrobić. Wiązałoby się to oczywiście ze znacznie dłuższym oczekiwaniem gracza na przetworzenie czynności w sklepie w przypadku kliknięcia w "Sprzedaj wszystko"; jeśli dany gracz posiadałby w ekwipunku jakieś shulkerboxy - wszystkie musiałyby zostać zeskanowane zarówno przed wygenerowaniem ceny po otwarciu strony jak i tuż po kliknięciu w przycisk sprzedaży.
Również uważam że jest to fajny pomysł. Ułatwi i oszczędzi czas przy sprzedaży. Przynajmniej się nie naklikamy za dużo Język Co do czasu skanowania, to myślę, że to nie problem, że przeczekać.
Ja nie sprzedaję w aż tak dużych ilościach itemków ale jeśli gracze sprzedają i jest to technicznie wykonalne to jestem jak najbardziej za tym Uśmiech
Jako że często sprzedaje wiele itemów w sklepie i czasem sprzedawanie wiekszych ilości nafarmionych itemów zajmuje nawet godzinę czasu więc myślę że nawet 5-10 minut oczekiwania na przeskanowanie shulkerów nie było by problemem. Jestem za.
Zmiana jest już obecna na serwerze Beta i czeka na przetestowanie przez graczy.
Wprowadzono na serwer Survival.