MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prośba o unban/Możliwość wykupienia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: codename1235
2. Data ukarania: 02.10.2018 - 10:30
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: X-Ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: 
Tak, wiem, że nie powinno się używać x-raya i nawet nie będę się krył z tym, że to robiłem. Nie mniej gram w MC w zasadzie tylko w czasie pracy, przy większej nudzie i ciężko jest dojść do czegokolwiek bez małego wspomagacza. Zdaję sobie sprawę, że złamałem regulamin i nie byłem fair w stosunku do innych za co z całego serca przepraszam (nawet jeśli nie dostanę unbana - w końcu jest to up-to-you). Jeżeli dacie mi drugą szansę/pozwolicie na wykupienie unbana, nie użyję więcej "xa", to mogę obiecać, gdyż lubię community zebrane w tym miejscu Oczko I niekoniecznie chcę się z nim rozstawać. Dajcie znać.
Pozdrawiam
code
On jest dobry!! Założę się że nim manipulowano Płacz ze śmiechu
A jak nie to się zawiodłem i myślę że jak się poprawisz i usuniesz, to jestem za tym by ci dać drugą szansę ^_^
jeżeli grzsiu mówi ze jest dobry to jest dobry tez uważam że powinien dostać ub
(02-10-2018, 09:35 AM)codename1235 napisał(a): [ -> ]Nie mniej gram w MC w zasadzie tylko w czasie pracy, przy większej nudzie i ciężko jest dojść do czegokolwiek bez małego wspomagacza.

Dla mnie to żaden argument, jest wiele graczy który grają tylko wtedy kiedy mają czas a grają uczciwie. Niemniej jednak okazałeś skruchę i obiecujesz nie używać x-a więcej, więc jestem za daniem Ci drugiej szansy.
Będziesz mógł dalej grać po uiszczeniu opłaty w sklepie.

Po tym zostaną zabrane nieuczciwie zdobyte przedmioty i poinformuję, gdy będziesz mógł wejść na serwer.
O. No i fajnie. Przelew zrobię jakoś w okolicach 10-tego, jak coś, to się ewentualnie przypomnę w tym temacie. Dziękować ^^
UnBan wykupiony - Proszę o zwolnienie blokady
Możesz już wejść na serwer.