MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PROPOZYCJA] Survival-Gidlie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Jeżeli chodzi o gildie na serwerze, to są po prostu nudne i proste. Praktycznie codziennie jest tworzona nowa gildia a inna usuwana. Chciałbym, żeby gildie stały się czymś rzadkim i     unikalnym.  Mianowicie chodzi o koszta gildii. Wystarczy zaledwie 5 000mc, żeby ją zweryfikować. Jest to w zasadzie śmieszne. Jeżeli byłaby taka możliwośc prosiłbym, żeby założenie gildii kosztowało dużą ilość     pieniędzy.
Stałyby się one bardziej wymagające do założenia. Cena miałaby wynosić kwotę od 1.5 miliona mc do nawet 3 milionów zależnie od zdania administracji. Wszystkie aktualne gildie miałyby zapłacić tę kwotę, w   przeciwnym wypadku zostałyby usunięte w niedługim czasie.
  Zapraszam do dyskusji.

Dobry pomysł tylko cena gildii mogłaby być niższa np 100-500 tys
Popieram pomysł!
Obecnie gildie są co chwila rozwiązywane a na ich miejsce tworzone nowe. Jest tylko kilka gildii które są prowadzone od początku bez zbędnych kombinacji.  Mi osobiście się to nie podoba. Niech gildia będzie czymś elitarnym, czymś czego będzie niewiele więc aby się do niej dostać trzeba będzie się postarać lub wysilić by ją założyć. Wprowadzenie miesięcznych opłat za utrzymanie gildii, wysoki koszt jej założenia min. 1 milion, czy dodatkowo gromadzenie specjalnych przedmiotów potrzebnych do jej utworzenia to sposoby które skutecznie by pomogły w osiągnięciu celu. Ta edycja miała być trudniejsza ;)
Popieram to co zostało napisane wyżej, niech gildie będą czymś wyjątkowym
Popieram pomysł! Twoja propozycja jest po prostu świetna, ale z ta cena przesadziłeś według mnie Duży Uśmiech
Właśnie cena musi być wysoka, żeby gildie były unikatowe.
100 k tak, ale 1 mln to masa czasu. Lepiej dodać do tych 100 tysięcy jakieś przedmioty np. jedna latarnia dwa stacki diamentów itp.
Gildia to grupa kilku osób, więc na założenie jej mogą się razem złożyć ; )
Wiem, ale ja sama używając sprzętów majstra zbieram dosyć mało kasy, mimo że ma tego od ciula, w 1mln trzeba włożyć masę pracy, a 3/4 serwera ma swoje obowiązki i nie ma czasu na ciągłe granie. Dla mnie suma 500k to jest granica. Ewentualnie założenie gildii 100 k, z 10 osobami, a kolejne 10 osób kosztuje 100k.
Ja również uważam, że cena mogłaby wynosić ponad milion...biorąc pod uwagę to, że właśnie można się na nią składać - raczej żaden problem.

Gildie po 5k sprawiają tylko, że cała lista jest zaspamiona, że ciągle się coś zmienia i nie widzę w tym sensu.

Myślę też, że gdyby takowa zmiana została wprowadzona to każda istniejąca już gildia powinna wpłacić ten milion, żeby pozostała.

EDIT. W kwestii zarabiania...jak dla mnie to jeśli się ma dobry biznes to można łatwo zarobić i w pojedynkę ten milion, to kwestia godzin, gdzie można powoli, ale systematycznie dążyć do celu. No i można tak robić w kilka osób (które chcą razem mieć gildię), żeby efekt osiągnąć szybciej. Również miałem w przeszłości taką propozycję co Seiduro, ale nie napisałem wątku, więc to kolejny argument, żebym był za.
Stron: 1 2