MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: "Urząd Skarbowy"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
 "Urząd Skarbowy".

Każdy przedmiot wystawiony na ak , będzie opodatkowy na niewielki procent.
Przykładowo:
Wystawicie Łuk za 10000 to US pobierze z Waszej transakcji np 5%
Jestem przeciwny wprowadzeniu podatków od itemów na aukcjach. Jak już tak bardzo chcecie płacić jakieś podatki, to (o ile to jest technicznie możliwe do zrealizowania) można by wprowadzić podatki od uwłaszczonego gruntu gdy przekroczy np. 10 działek. Po takiej zmianie gracze przynajmniej nie spamili by działkami żeby kogoś zablokować, albo zastanowili by się przed zostawieniem „januszowych claimów”.
Wydaje mi się, że im więcej itemów na aukcjach tym lepiej. Nie widzę powodu żeby to opodatkowywać.


Cytat:Jestem przeciwny wprowadzeniu podatków od itemów na aukcjach. Jak już tak bardzo chcecie płacić jakieś podatki, to (o ile to jest technicznie możliwe do zrealizowania) można by wprowadzić podatki od uwłaszczonego gruntu gdy przekroczy np. 10 działek. Po takiej zmianie gracze przynajmniej nie spamili by działkami żeby kogoś zablokować, albo zastanowili by się przed zostawieniem „januszowych claimów”.

Zapraszam do wątku -> http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=1830. Napisany pół roku temu, na zeszłej edycji. Mało osób podjęło się tematu, choć sądząc po wynikach ankiety pomysł nie był mile widziany.