MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prosba o ubana :c
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze: MlodyIgI_
2. Data ukarania: 22.10.2018
3. Nick osoby karającej: Podejrzewam ze ktoś z Moderatorow  nie wiem bo nie było mnie na komputerze tylko brat Język
4. Powód bana: Noob ?
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Ponieważ mam dobre itemaski i nie chciałbym ich stracic Prosiłbym o ubana dziekuje za Wysłuchanie do zobaczenia PS: Brat już się do mojego konta na mw nie dostanie Uśmiech
Twój brat? X D Ty jesteś odpowiedzialny za to co zostaje wysyłane z Twojego konta, także słabe tłumaczenie. Tak czy siak ten argument mnie powalił X D ''Ponieważ mam dobre itemaski i nie chciałbym ich stracic'' no coś pięknego
Mam wrażenie, że to odwołanie to jakiś troll lul
https://mineworld.pl/bans/user/?user=MlodyIgI_
Nie wiem jak u innych lecz u mnie nigdzie nie ma takiej kary.
to ten twój brat często wbija ci na konto widze Płacz ze śmiechu
Tsa bo biedaki będą 30 dni czekac żeby mi działka wygasła Naprawdę ręcę opadają :c
Z tego co widzie na twoim IP jest też gracz Szendi który dostał bana na IP dlatego ty też nie możesz wejść na serwer. Ban został dany przez Miro więc on się musi wypowiedzieć.
(26-10-2018, 12:14 PM)milkahinka napisał(a): [ -> ]Z tego co widzie na twoim IP jest też gracz Szendi który dostał bana na IP dlatego ty też nie możesz wejść na serwer. Ban został dany przez Miro więc on się musi wypowiedzieć.

Aha okey
Ta normalnie kazdy juz sie bije o twoja działke
(26-10-2018, 11:42 AM)IglastyIgI napisał(a): [ -> ]Tsa bo biedaki będą 30 dni czekac żeby mi działka wygasła Naprawdę ręcę opadają :c

Ręce to opadają przy niektórych graczach
Nie przekonałeś mnie historią z bratem. Zdjąłem bana na IP. Jeśli powtórzy się akcja podobna do tej z konta Szendi, nie będzie unbanów.