MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Unban
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick w grze:  xStecu
2. Data ukarania: 30.10.2018r. 
3. Nick osoby karającej: Lelouch
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Można by się długo rozpisywać, gdyż szczerze, to było dla mnie zaskoczenie ponieważ nie codziennie dostaje się bana kiedy jesteś w trakcie budowy pod wodą, ale mniejsza z tym. Uważam ze powinienem dostać unbana bo w sumie nie używałem żadnego wspomagacza, bo mi wystarczy zapychania komputera zbędnymi programami spowalniającymi bardziej mój super komputer który utrzymuje minecraft'a na ledwo 20 fps'ach. Na dodatek jeśli będą względem tego jakieś wątpliwości, to proszę o przedstawienie dowodów obciążających mnie, liczę na szybkie rozpatrzenie.
Chciałeś szybkiego rozpatrzenia - dostaniesz, mimo późnej godziny.

Na wstępie zaznaczę, że nie ma to najmniejszego znaczenia co robiłeś w momencie otrzymania bana. Mogłeś sobie łowić rybki, walczyć na arenie, budować domek - bez znaczenia, bo bana za coś (coś wcześniejszego) można dostać w DOWOLNYM momencie, a nie bezpośrednio przy gorącym uczynku.

Twierdzisz, że nie masz żadnych wspomagaczy (konkretnie chodzi mi o x-raya)? W takim razie jak wytłumaczysz te tunele?

[Obrazek: x-ray1.png]

[Obrazek: x-ray2.png]

[Obrazek: x-ray3.png]

[Obrazek: x-ray4.png]

Czerwonymi strzałkami zaznaczyłem miejsca, gdzie były rudy diamentów. Weź pod uwagę fakt, że KAŻDA znaleziona ruda diaxów wyglądała w tak podejrzany sposób, nie było rudy, którą znalazłeś inaczej niż jakbyś z góry znał jej lokalizację. Widać jak potrafiłeś się odnaleźć w baaardzo długich tunelach i skręcałeś akurat w stronę diaxów. Gdzieś wbiłeś do pomieszczenia z dirtem i wiedziałeś, że diaxy są akurat pod tym konkretnym. Przy jednym tunelu dokopałeś się prosto do diaxów, a następnie skręciłeś i podkopałeś się niżej, a tam znajdowała się kolejna ruda diaxów!

Na koniec chciałbym Ci pokazać Twoje statystyki:

[Obrazek: statyX.png]

Jeśli skorzystałeś z usług wróżbity Macieja i pytałeś się o koordynaty diaxów na naszym serwerze to przepraszam, nie wiedziałem.

Dla mnie jest to ewidentny x-ray (lub inny wspomagacz) i nie ma nad czym za bardzo rozmyślać, przecież ciężko temu zaprzeczyć. Jeśli jakoś magicznie na lagach widziałeś wszystko - tym bardziej nie powinieneś tego świadomie wykorzystywać, ale to nie tak było, Ty po prostu używałeś "x-ray", który nie obciąży Twojego komputera. Nie ma sensu wierzyć w takie zbiegi okoliczności.

Nie przyznajesz się do winy, tylko lecisz w zaparte - takie działania zaprzepaszczają wszelkie szanse na UB.
Jeżeli chodzi o kopanie w ten sposób, większość diamentów udało mi się znaleźć kopiąc węgiel, dlatego od tuneli często są takie odłamki, (potem przestałem kopać węgiel bo miałem go dosyć, tak jak i redstone'a), duża procentówka na diamenty jest dlatego, że po prostu omijałem resztę rud, ponieważ poszedłem kopać z zamiarem znalezienia głownie diamentów lub lapisu. Jeżeli chodzi o opuszczoną kopalnię, to nie moja robota, owszem byłem tam, ale była już ona opróżniona, także i ze skrzynek. Tunele przed siebie? Prosta akcja, kilof na wykończeniu, chciałem go "dobić" z nadzieją na podłapanie jeszcze expa, żeby zrobic kolejny (udało się wszedł 4/3/3 Duży Uśmiech )
Jakie to ma znaczenie, że w tej kopalni już ktoś był?

Faktycznie ktoś w niej był, ktoś bez x-raya, bo nie widział zakrytej ziemią i kamieniem rudy diaxów, którą Ty widziałeś. Ta ruda nie była odkryta, była przykryta ziemią i kamieniem, które odkopałeś właśnie Ty. Tak, poświęciłem więcej czasu na oczywiste oszustwo, żebyś nie miał wymówki.

Nie rozumiesz w czym problem? Problem w tym, że doskonale wiedziałeś gdzie masz iść - było tak przy każdej rudzie, przy każdej i to bez wyjątku.

Nie wierzę Ci w to omijanie niepotrzebnych rud, ale nawet jeśli tak było to i tak te statystyki by nie wyglądały w wiarygodny sposób, bo przekopanego stone'a nie oszukasz, a to on grał tutaj decydującą rolę - było go bardzo mało.

I nie myśl, że statystyki są powodem bana, nigdy tak nie jest - zawsze sprawdzamy tunele i nie masz nic na obronę pod względem wykopanych diaxów. Statystyki to tylko i wyłącznie wskazówka/dodatek.

Takimi kłamstwami nie sprawisz, że dostaniesz UB.

Jeżeli to wszystko co masz na swoją obronę to niedługo zamknę wątek, nie widzi mi się UB po takich kłamstwach.

[EDIT] Sprawdzałem także wymówkę z kopaniem węgla, owszem - nie da się nie znaleźć węgla, ale Ty do tych diaxów trafiłeś przez kamień, sprawdzałem co tam stało wcześniej.
Nie rozumiem skąd można pozyskać informacje kto który klocek wykopał itd. bo się tym nie interesowałem nigdy, gdyż w mc gram głownie kiedy naprawdę znudzą mi się pozostałe gry, do których nie mam dużego wyboru przez komputer. Nie jestem też jedynym graczem który tam się pewnie kopał, jeżeli chodzi o współczynnik stone'a do diamentów, nie gram na tym serwerze sam, co pewnie zauważyłeś, tylko z Margoo, z którą kopiemy, a raczej głownie ona przez moje częste zawieszenia komputera. Czytając inne wątki w czasie czekania na aktywowanie konta, zauważyłem ze zawsze rozchodzi się o te tunele, których nie ma 100% pewności kto je kopał.

Powiem że bardziej zależy mi na oczyszczenie mnie zarzutów w tym momencie niż unbana, bo nie lubię być oskarżanym o coś czego nie popełniłem, jak i w grach, tak i w realnych życiu.

To jest moja ostatnia odpowiedź bo widzę, że jesteś osobą upartą i nie odpuszczasz nikomu, jedynie cierpliwie poczekam na decyzję o odbanowaniu, lub nie Uśmiech
Nie jestem osobą upartą i tak jak każdy mogę popełnić błąd, ale powiedz mi, gdzie tu widzisz coś na swoją obronę? W moim mniemaniu to właśnie Ty się zachowujesz jakbyś był upartą osobą.

Nie wiesz skąd wiemy kto wykopał jakie bloki?
No widzisz, ja sobie tego nie wymyśliłem, bo jestem uparty i chcę Cię zbanować - mamy na to specjalne pluginy i one jasno podają: osobę, godzinę, blok i lokalizację:

[Obrazek: fre1.png]

To tylko przykład, żebyś zobaczył skąd o tym wiemy.

Na dodatek zauważyłem współpracę z graczem "swiezy", a może to drugie konto z innego IP? : )

Takie triki, gdzie dwóch sobie pomaga (jeden robi za dokopywanie się, a drugi za wykopanie rudy) również u nas nie zadziałają.

Nie będzie UB, a wątek zamknę za chwilę.
Na serwerach istnieje możliwość sprawdzenia kto kiedy jaki blok wykopał i postawił. Na 3 screenshocie widać wkopanie się pod dirta i stone więc nie ma tu mowy o wkopaniu się przez jakąś inną rude czy też zobaczenie diamentów gołym okiem. Skoro według logów były wykopane tam przez Ciebie diamenty i wkopałeś się przez dirta i stone to sytuacja jest jasna.