MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z Minqa_
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Kochani, dzisiaj mam dla Was wywiad który udzieliła nikt inny jak Minqa_, chodź udzieliła już ona kiedyś wywiadu to chciała tak jakby go zaaktualizować poprzez udzielenie nowego a ja z chęcią przystałam na jej prośbę, zapraszam do czytania Oczko


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Minqa_: Dzień dobry jestem Minqa_. Mam na imię Lidia i chodzę do siódmej klasy. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Minqa_: W wolnych chwilach lubię pograć w Minecrafta. Aktualnie mam duuużo nauki przez co tak naprawdę nie mam wielkiej ilości  wolnego czasu w tygodniu. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Minqa_: Pasjonuję się tańcem oraz rysowaniem. Tańczę od około trzech-czterech lat. Jeżeli chodzi o rysowanie, to moja przygoda zaczęła się może z dwa lata temu. Jednak planuje wrócić również do jazdy konnej Duży Uśmiech.  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Minqa_: Myślę, że jak spora ilość osób boje się pająków i różnych innych latających stworów, haha. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Minqa_: Moja gra w Minecraft zaczęła się w chyba czwartej klasie (taka na swoim komputerze), wcześniej grałam u kolegi na jakimś tam "plejstejszyn". : p 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Minqa_: Moja przygoda na MineWorld zaczęła się przez Sannekaise, która zaprosiła mnie tu na serwer. Gram od pierwszej edycji i mam nadzieje, że szybko stąd  nie odejdę.^^ 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Minqa_: Myślę, że najbardziej podoba mi się atmosfera, jaka jest na serwerze. Znam mało serwerów (w sumie wcale Płacz ze śmiechu) z tak świetna administracja oraz graczami, jak na MW. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Minqa_: Najbardziej podoba mi się spawn (jak chyba każdemu). Na trzeciej edycji, jak wiemy, jest inny generator świata przez co sam świat jest boski, wiec strasznie mi to podoba. Uśmiech 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Minqa_: Podczas gry na MW zazwyczaj biegam po świecie oglądając budowle graczy, bądź sama staram się coś wybudować. Najczęściej jednak pilnuje czatu i patrze jak ktoś coś robi, bądź pomagam mu zdobyć surowce na to, co buduje. Płacz ze śmiechu   


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Minqa_: Uważam, że nie ma niczego, co bym zmieniła w grze Minecraft .  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Minqa_: Nikt mi jak dotąd (bardzo) nie podpadł i oby tak zostało. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Minqa_: Najczęściej przebywam z osobami z Clanu Murk Vapour (MV). 


13) Jak powstał twój nick?

Minqa_: Jak wiecie, bądź nie wiecie, wcześniej byłam znana jako _MinkaMufinka_. Ludzie mówili do mnie "Minka", wiec postanowiłam, że zmienię nick odcinając od niego "Mufinka". "K" zmieniłam na "q" i dodałam jeden podkreślnik/podłogę, gdyż nick wydawał mi się taki zwyczajny, pusty. Płacz ze śmiechu 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Minqa_: Marzę o wbiciu się na topkę najbogatszych graczy oraz topkę osób z największą ilością osiągnięć, no ale mi się nie chce... Płacz ze śmiechu Bardzo chciałabym żeby gracze poprawnie się zachowywali i byli dla siebie uprzejmi. Uśmiech 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Minqa_: Można powiedzieć, że pewna budowla jest warta (będzie) podziwu. Jest to jeden z eventów który szykuje z pewnym graczem. Jednak projekt stoi w miejscu. Mam nadzieje ze kiedyś to skończymy i uda się przeprowadzić takowy event. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Minqa_: Pierwszy raz, gdy grałam w Minecrafta to tak naprawdę, uczyłam się dodać serwer z moja przyjaciółka. Po czym uczyła mnie jak działają tryby itp. Również na singlu biłam drzewko łapka i zbudowałem lepianke. Duży Uśmiech 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Minqa_: Oczywiście, jak to ja, kopiąc diamenty, złoto i inne takie wpadłam sobie w lawę tracąc moje itemy. Często ginęłam z itemkami, no ale to survival. :] 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Minqa_: Chciałabym serdecznie pozdrowić całą administrację, graczy MineWorld i moje księżniczki. Love 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Minqa_: Życzę każdemu żeby nie wpadł do lawy. Uśmiech 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Minqa_: Nie, to ja dziękuję.Duży Uśmiech
Ta piękny ten wygenerowany świat Płacz ze śmiechu Lepiej się to równa Płacz ze śmiechu
ja jestem twojo ksiezniczka pozdrawiam cieplutko