MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z SARSUnicorn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Kochani jak co wtorek mam dla Was wywiad, zgodził się go udzielić gracz który jest z nami około 3 miesiące co bardzo mnie cieszy bo pozwoli nam go lepiej poznać, tak więc zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

SARSUnicorn: Hej Jestem Marcin. Pochodzę z Zakopanego, mam 18 lat. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

SARSUnicorn: Gram, Uczę się serwerów i stron www oraz gotować.


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

SARSUnicorn: Zdecydowanie gotowanie, to naprawdę dobre uczucie zrobić ramen czy jakiś ryż z grzybem mun. Oprócz tego sieci. Postawienie strony na serwerze z starego laptopa to dla mnie ciekawe wyzwanie , dlatego jestem na profilu technik informatyk. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

SARSUnicorn: Wojny- Żyjemy w nieciekawych czasach, mamy nie pewnych sąsiadów. 

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

SARSUnicorn: 1.2.4-1.2.5  bety, to wtedy powstały moje pierwsze lepianki. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

SARSUnicorn: Miałem własny serwer 1.13 dla znajomych, ludzie odeszli, serwer wyłączyłem z ocalałymi szukałem alternatywy - jestem z wami od początku października. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

SARSUnicorn: 2 rzeczy - a) jest to serwer dla graczy bez silnego nacisku na wydawanie b) customowa mapa- to ułatwia budowanie bo nie muszę tego robić sam. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

SARSUnicorn: Wszystkie góry- najmniej modelowania terenu własnoręcznie. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

SARSUnicorn: Buduje, prowadzę redstone. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

SARSUnicorn: PK(player killers) - to dość irytujące gdy po prostu budujesz i dostajesz z miecza w plecy. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

SARSUnicorn: Tylko PK.. reszta to naprawdę spoko ludzie. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

SARSUnicorn: Grimlock, Kkornelka, Rafciu i z połowę SMOK. 


13) Jak powstał twój nick?

SARSUnicorn: Unicorn- Długa tradycja... Unicorn był w nazwie discorda, potem serwera, gdy to upadło to trafiło jako mój nick. SARS- jest to choroba epidemiologiczna. Trafiła bo jest wysoko pozycjonowana na liście WHO. Dodałem aby nie było zbyt uroczo. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

SARSUnicorn: Zdecydowanie 1.13. Wiem że plugin na to nie pozwoli ale jest tam dużo nowych i ciekawych mechanik, dlatego będę czekać i budować, Aż twórca pluginu nie zrobi update. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

SARSUnicorn: Buduje dość duży kompleks mieszkalny, co prawda nie skończyłem ale z ciekawej statystyki to na beton poszło już 1,5mln MC. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

SARSUnicorn: Kopałem i budowałem tak w pętli.. wtedy zamek z cobla wydawał się celem życiowym i marzeniem. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

SARSUnicorn: PK- Jak wspomniałem wcześniej wole walkę twarzą w twarz.. wtedy strata seta nie wydaje się czymś złym... grałem , przegrałem, poniosłem konsekwencje, nie przepadam za polowaniami na graczy. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

SARSUnicorn: Wszystkich koksów pvp którzy wolą walczyć twarzą w twarz. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

SARSUnicorn: Nigdy nie budujcie z diorytu- Po prostu nie. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

SARSUnicorn: Ja również
Ej! Ale dioryt to ty lepiej szanuj : >
Albo sprzedaj mi go. Zaopiekuję się nim najlepiej jak potrafię Uśmiech
Mogę potwierdzić, iż użytkownik o nicku ,,Zinrrey" jest niezwykle doświadczony, jeśli chodzi o wychowanie przygarniętych diorytów. Zapewnia on im wszelkie potrzebne zasoby. Pozwala im to rozwijać się w pełni swoich możliwości. Dorosłe dioryty możemy podziwiać w wielu ambitnych konstrukcjach[np. tych obecnych we wspaniałym mieście Regio Venetti(wcale nie zostałem zmuszony do napisania tego zdania)]. Tak więc, po prostu polecam.