MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z Vesp3rr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Kochani, wtorek wtoreczek a ja mam dla Was wywiadeczek Oczko
Zapraszam do czytania.



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Vesp3rr: Witajcie. Jestem Michał szerzej znany jako Vesp3rr. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Vesp3rr: W wolnych chwilach najczęściej słucham muzyki oraz gram na gitarze basowej. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Vesp3rr: Interesuje się serialami oraz muzyką. Uwielbiam oglądać serial "Gra o Tron". W wolnych chwilach uczę się grać na gitarze aby samemu tworzyć muzykę. Również pasjonuję się historią szczególnie europejską pomiędzy VIII w a XVI w oraz historią wysp brytyjskich oraz USA. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Vesp3rr: Najbardziej się boję igieł O_o 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Vesp3rr: Minecraft był jedną z moich pierwszych gier. Zaczynałem grać w 2013 roku bodajże.
Bardzo długo grałem na wersjach 1.2.5 oraz 1.4.8 i 1.5.1 . Dopiero niedawno zacząłem grać na najnowszym wydaniu.
 

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Vesp3rr: Gram od końcówki drugiej edycji. Przypadkowo znalazłem serwer na stronach typu "top 10 serwerów minecraft" i tak jakoś tu zostałem na dłużej. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Vesp3rr: Najbardziej podoba mi się tu społeczność. Większość graczy jest bardzo uprzejma i chętna do pomocy. Niesamowite są również pluginy tutaj wgrane na pojazdy i zwierzaki. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Vesp3rr: Największe wrażenie na mnie wywarła farma niedaleko spawnu serwera. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Vesp3rr: Podczas gry zazwyczaj upiększam moją farme lub buduje projekty. Czasami również można mnie spotkać jak biegam po mapie z moimi petami. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Vesp3rr: Pająki jaskiniowe. Tak te małe pajączki tyle razy mi krew napsuły szczególnie ich trucizna oraz małe wymiary. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Vesp3rr: Z moderacji nikt za bardzo mi nie podpadł a co do graczy to najczęściej są to spory bo ktoś mi delikatnie zaszedł na skórę przez co zabijam go i zapominam o sprawie. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Vesp3rr: Najczęściej moim kompanem do budowania i osobą na której mogę polegać jest Okruch_Chleba. Również chciałbym wspomnieć o graczu Noxa i DAVE3, kaene oraz RAFCIU Uśmiech 


13) Jak powstał twój nick?

Vesp3rr: Mój nick nie ma zbyt wielkiej historii. Po prostu pochodzi od słowa żmija po angielsku z drobnymi przeróbkami Uśmiech 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Vesp3rr: Tak! O możliwości posiadania kilku zwierzaków naraz wyjętych oraz łączeniu działek we większe na serwerze survival. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Vesp3rr: Tak. Na swoim koncie posiadam farmę którą budowałem wg. własnego pomysłu i która pełni funkcje mojego domu. Wzorowałem się na budownictwie z XVIIIw w USA z południowych stanów. Również zbudowałem ogromną "sale biesiadną" budowaną w stylu celtyckim/nordyckim określanych wtedy mianem "Meadhall". 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Vesp3rr: Gdy pierwszy raz odpaliłem Minecrafta miałem skojarzenie z interaktywnymi klockami lego którymi lubiłem się bawić w dzieciństwie tak o to zacząłem budować podstawowe lepianki z ziemi a następnie stawiać domy lub wręcz całe wioski. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Vesp3rr: Raczej mało przywiązuje uwagę do takich rzeczy ponieważ wiem że i tak się odkuję Uśmiech 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Vesp3rr: Chciałbym pozdrowić graczy: Roman_Grzybiarz, Kaene, RAFCIU, SHOW, Noxa, Okruch_Chleba, DAVE3 oraz wszystkich członków mojej gildii "BLACK" oraz pozostałych sojuszniczych gildii Uśmiech 

19) Może teraz parę słów od siebie?

Vesp3rr: Ten serwer jest naprawdę świetny. Granie tutaj jest przyjemne nie ma żadnych poważniejszych błędów jest świetną odskocznią od rzeczywistości żeby się odprężyć po pracy Język 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Vesp3rr: Również bardzo dziękuje za możliwość udzielenia wywiadu.
Przecież na sv można łączyć działki we większe
#tak_było Duży Uśmiech
Klopik chodziło mi bardziej o to że jak ustawisz 4 bloki na działke 101x101 to one sie łączą w jeden o rozmiarze 404x404.
Bardzo ciekawy wywiad. Dużo się o Tobie dowiedziałem Duży Uśmiech