MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Skarga na graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick oskarżającego: JBL, Emir
2. Nick oskarżonego: Klopiqq, DarkBoy, Molrtix_
3. Opis sytuacji: Gracze wyżej wymienione nękają w postaci ciągłego napadu na miejsce gdzie toczymy rozgrywkę i nas zabijanie. 
Wracając na miejsce śmierci nie zdążywszy się poruszyć zostajemy zabici. Prawdopodobne że mają ustawiony u nas "sethome".
4. Data zdarzenia: 25 - 28.12.2018, 10 - 13.01.2019
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: W załącznikach
[b]Uwaga: Proszę o upomnienie tych graczy i zastosowanie odpowiednich do tego kar.[/b]
[b]Dziękuje. JBL, Emir[/b]

[b]Edycja: Pliki w załącznikach zostały zamienione na format JPEG.[/b]
Nie ładują mi się screeny. Proszę poprawic
Przyznaję się, byłem na waszej działce, lecz gracza JBL zabiłem 2 może 3 razy a gracza Emir 2 razy. Byłem tam tylko jeden dzien (wczoraj) a raczej jedną godzine albo nawet pół godziny...
Screeny mi się nie ładują, więc nie mogę ocenić wiarygodności tego incydentu, ale wiem jedno - jest to tryb survival, czyli gracze mogą oszukiwać (sojusze itd.). Jednak nałogowe zabijanie jest irytujące, więc moim zdaniem (po uwzględnieniu wszystkich faktów) skarga powinna zostać zaakceptowana!





       POZDRAWIAM Całus


Popraw screeny, najlepiej w Imgur
(13-01-2019, 19:53 PM)Nightmara napisał(a): [ -> ]Nie ładują mi się screeny. Proszę poprawic

Wątek został poprawiony.