MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z RAFCIU60
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie mam dla Was kolejny wywiad, udzielił go nam gracz o nicku RAFCIU60, aktualnie trochę pod innym nickiem, zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

RAFCIU60: Witam. Nazywam się RAFCIU60, ale ludzie znają mnie również jako Tabaluga. Oczywiście mam na imię Rafał, czego można się domyśleć po moim nicku. Mam 16 lat. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

RAFCIU60: W wolnych chwilach poświęcam czas na moje zainteresowania. Również często gram w gry komputerowe, zwłaszcza multiplayer. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

RAFCIU60: Hobby mam wiele, ale moje 2 największe to: astronautyka (dziedzina astronomii zajmująca się eksploracją kosmosu sondami i statkami kosmicznymi) oraz historia Chin. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

RAFCIU60: Zdecydowanie boję się  postępu cywilizacji. Coraz więcej rzeczy jest tolerowanych. Najbardziej się obawiam, że przy takim obrocie spraw już wkrótce, kiedy świat będzie przeludniony, morderstwo może nie być przestrzegane za przestępstwo. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

RAFCIU60: Pierwsze styczności z tą grą miałem około 5 lat temu. Jednak na serio zacząłem dopiero rok później. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

RAFCIU60: Na samym końcu II edycji koledzy zaproponowali mi wspólną rozgrywkę na tym serwerze. Pierwszy raz wszedłem na ten serwer tydzień po rozpoczęciu III edycji (wedle mojej pamięci to był chyba 31 lipca). 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

RAFCIU60: Na szczególną pochwałę zasługuje tutejsza uprzejmość administracji. Rzadko można spotkać takiego pracowitego właściciela jak MiroTcz. Widać że admini nie siedzą cały czas na vanishu, a moderatorzy nie gapią się na chat, aby znaleźć drobne przewinienie i ukarać gracza warnem, tylko są wyrozumiali. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

RAFCIU60: Piękną budowlą jest nasz spawn. Jest taki ogromny że nawet po 7 miesiącach gry nie jestem w stanie go całego zapamiętać. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

RAFCIU60: Aktualnie zajmuję się zarabianiem na serwerze minecoisów oraz rozwijaniem mojej gildii PTB. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

RAFCIU60: Bardzo irytujący jest dla mnie prawie całkowity brak zasad fizyki. Można budować latające domy, wysokie budowle bez fundamentów, które się nie zawalą. To bym zmienił na bardziej realistyczną grę.  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

RAFCIU60: To pytanie jest bardzo ogólne, gdybym napisał kto najbardziej z administracji, to obawiam się że straciłbym u tej osoby zaufanie, a co najgorsze, ta osoba mogłaby stracić zaufanie u innych, więc nie odpowiem na to pytanie. Z graczy było takich dwóch: Show_666 i HeroElo. Na szczęście sprawy przybrały innego obrotu i z Showem mam dzisiaj dobre relacje. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

RAFCIU60: Z pewnością są to koksu60, GRIMLOCK_PL, FireSpirit, TargeT. Ostatnio rozmawiam również dużo z Beniziomkiem, Feralesem, Lelouchem, Vesp3rrem, keane i Damonte. 


13) Jak powstał twój nick?

RAFCIU60: To proste: od mojego imienia, a pochodzenie liczby nawet dla mnie nie jest znane. Uśmiech 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

RAFCIU60: Wiele marzeń już zrealizowałem.Aktualnie moim największym marzeniem jest znaleźć się w TOP10 najbogatszych graczy. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

RAFCIU60: Nie jest to budowla warta podziwu, ale prawie każdy zna mój kompleks 2 wieżowców i jednego mniejszego budynku: World Trade Center. Wieża WTC1 jest najwyższym budynkiem na serwerze w wysokości bezwzględnej. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

RAFCIU60: Aż wstyd się przyznać, ale kiedy podczas mojej pierwszej rozgrywki grałem na pokojowym, gdyż za bardzo się bałem potworów.  


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

RAFCIU60: Na serwerze owszem: niegdyś, kiedy budowałem WTC, Show_666 co jakiś czas podlatywał do mnie i mnie zabijał w trakcie budowy. Wówczas cobel był dla mnie cenniejszy niż diamenty, więc każda śmierć z eq pełnym cobla była dla mnie wielkim ciosem.   


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

RAFCIU60: Serdecznie pozdrawiam graczy: koksu60 i blackburn64, bo bez nich nie byłoby mnie na tym serwerze. Pozdrawiam również wszystkich zasłużonych w budowie WTC: FireSpirita, który dostarczył mi najwięcej budulca, niegrających Alexixa, który wraz z KsiezniczkaAlex bronili konstrukcji przed wówczas atakujących ją graczami, Patrycjane, niegrającego już ghjb_v33, dzięki któremu udało mi się podwyższyć wysokość iglicy do 258 poziomu, kosku, również niegrającego stonemannna i patimatipl. Pozdrawiam również administrację (każdego z osobna) i xNightmaree.  


) Może teraz parę słów od siebie?

RAFCIU60: Hmm, nie mam pomysłu co tutaj bym mógł napisać, a więc dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu.  


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

RAFCIU60: Jeszcze raz również dziękuję. Pozdrawiam.
Jeden z ciekawszych wywiadów, gdzie odpowiedzi nie są pojedyńczymi zdaniami prostymi.
To właśnie z wywiadu się dowiedziałem, że masz 16 lat...z rozmów na dc bym nigdy nie ogarnął. x D
Spokojnie... Znam twój ból, z tym umieraniem podczas budowy. Tyle, że mnie zabijał na początku Jimouri, a ostatnio mnie zabił Ferales. Ja tam ogólnie PvP nie lubię
Podpisuje się pod Natanem