MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prozba o UB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Robilem chyba 5 kat na serwie i przekazywalem diamenty żeby administracja widziała ze ktoś zdobywa caly czas osiągnięcia. Nie sądziłem ze dostane bana jeszcze na moim głównym koncie nerdman56 mam nadzieje ze będę mógł grać dalej ale nie będę tego robić 

 Ps: zapłaciłem 15zl
Napisz post zgodnie ze wzorem.
1. Unban
2. Survival 
3. Robilem chyba 5 kat na serwie i przekazywalem diamenty żeby administracja widziała ze ktoś zdobywa caly czas osiągnięcia. Nie sądziłem ze dostane bana jeszcze na moim głównym koncie nerdman56 mam nadzieje ze będę mógł grać dalej ale nie będę tego robić 

 Ps: zapłaciłem 15zl
http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=3
Tutaj masz wzór na odwołanie od bana.
1. Nerdman56
2. 1 marca godz ok 17
3.chyba darkboy
4. Robienie multikat
5. Ponieważ, robiłem konta na kturych dawałem diamenty na multikata sprawdzając tym adminów na serwerze nie duplikowalem itemkow i przedawalem bo nie były mi potrzebne bo kupiłem ofertę 40zl za 500 tys minecoinsow wiec miałem ich sporo

Ps: jak zapłaciłem za Unbana 15 zł a nie dostane Unbana to oddanie mi kasę?
Skoro czytałeś i zapoznałeś się z regulaminem, to wiesz że nie wolno robić multikont.. i jeszcze czerpać z tego korzyści.. Nie rozumiem co ma do tego administracja że ktoś robi ciągle osiągnięcia z diamentami.
Podanie w końcu do wzoru napisane. Jestem za możliwością wyczyszczenia głównego konta do zera, razem z działkami i zaczęciem gry od początku.
Zgadzam się z Nightmarą.
Ok najważniejsze jest to ze będę mogł grac
Jeszcze niewiadomo. Decyzja nie została podjęta.
A kiedy decyzja będzie podjęta?
Stron: 1 2