MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [PODANIE] RAFCIU60
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nick w grze:
RAFCIU60

Wiek: 
na dzień dzisiejszy 15 lat, w momencie rozpoczęcia kolejnej edycji: 16

Staż na serwerze (od kiedy grasz): 
Od początku III edycji

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
ok. 2h+discord 4 godziny

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: 
w większości tak

Otrzymane na serwerze kary:
1 warn

Długość gry w Minecraft:
3 lata

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: 
nie

Czy posiadasz konto w serwisie Discord:
tak

Obecni Administratorzy (wymień):
N_Thinker, Ladykotka i Animekowa

Obecni SuperModeratorzy (wymień): 
-

Obecni Moderatorzy (wymień): 
Pawelek1212 i MilKaHinKa (cesarze Hin)

Komendy KidModa/CzatModa: 
/kick, /tempmute, /warn, a czatmod jeszcze: /mut, /jail, /cc i /chatclear  

Obowiązki KidModa/CzatModa:
Pilnowanie porządku na serwerze (zwłaszcza chatu), pomoc przy drobnych problemach technicznych, informowanie administracji na wyższym szczeblu o problemach technicznych.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): 
nie miałem takiej okazji 

Gdzie znajduje się regulamin:
regulamin.mineworld.pl

Dlaczego właśnie Ty: 
Pragnę pomagać administracji, umiem zachować całkowitą neutralność. Prawie zawsze przestrzegałem regulaminu i znam go bardzo dobrze.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Witam. Na imię mam Rafał. Mieszkam w Cieszynie (to tutaj robi się PrincePolo Uśmiech ). Mam ogromne zainteresowanie astronautyką oraz historią Chin. Jestem indywidualistą i generalnie często chcę pracować sam.  Na serwerze opinie o mnie są bardzo podzielone, jedni mnie bardzo lubią, inni wręcz nienawidzą. Zazwyczaj staram się pomagać jak największej ilości graczy (m. in. oprowadzam nowych członków po serwerze).
Jesteś miłym oraz pomocnym kolegą. Podanie ładnie napisane poza tym, że regulamin można znaleźć również pod komendą /regulamin w grze, ale to taki szczegół. Myślę, że dobrze byś się sprawował w tej roli. Jestem na tak
Często widuję Cię na serwerze, czy to bezpośrednio w grze, czy przez Discorda. Jesteś bezkonfliktowy, podanie ładnie napisane a wiek jak i staż są na plus. Co prawda wymieniając Administratorów nie wspomniałeś o MiroTcz, ale biorąc wszystko pod uwagę, jestem na Tak.
(08-03-2019, 06:52 AM)RAFCIU60 napisał(a): [ -> ]Nick w grze:
RAFCIU60

Wiek: 
na dzień dzisiejszy 15 lat, w momencie rozpoczęcia kolejnej edycji: 16

Staż na serwerze (od kiedy grasz): 
Od początku III edycji

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
ok. 2h+discord 4 godziny

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: 
w większości tak

Otrzymane na serwerze kary:
1 warn

Długość gry w Minecraft:
3 lata

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: 
nie

Czy posiadasz konto w serwisie Discord:
tak

Obecni Administratorzy (wymień):
N_Thinker, Ladykotka i Animekowa

Obecni SuperModeratorzy (wymień): 
-

Obecni Moderatorzy (wymień): 
Pawelek1212 i MilKaHinKa (cesarze Hin)

Komendy KidModa/CzatModa: 
/kick, /tempmute, /warn, a czatmod jeszcze: /mut, /jail, /cc i /chatclear  

Obowiązki KidModa/CzatModa:
Pilnowanie porządku na serwerze (zwłaszcza chatu), pomoc przy drobnych problemach technicznych, informowanie administracji na wyższym szczeblu o problemach technicznych.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): 
nie miałem takiej okazji 

Gdzie znajduje się regulamin:
regulamin.mineworld.pl

Dlaczego właśnie Ty: 
Pragnę pomagać administracji, umiem zachować całkowitą neutralność. Prawie zawsze przestrzegałem regulaminu i znam go bardzo dobrze.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Witam. Na imię mam Rafał. Mieszkam w Cieszynie (to tutaj robi się PrincePolo Uśmiech ). Mam ogromne zainteresowanie astronautyką oraz historią Chin. Jestem indywidualistą i generalnie często chcę pracować sam.  Na serwerze opinie o mnie są bardzo podzielone, jedni mnie bardzo lubią, inni wręcz nienawidzą. Zazwyczaj staram się pomagać jak największej ilości graczy (m. in. oprowadzam nowych członków po serwerze).

Jesteś dobrym kolegą i dobrze sobie radzisz z pomocą innych jestem na Tak.
Jestem na TAK
Przechwalałeś się tym, że masz 131 IQ. Płacz ze śmiechu

Oprócz tego jakoś nie widzę Cię w tej roli. Serio, pisałeś jeszcze jakieś różne głupoty naukowe i wymyślałeś smoki.. Nie napisałeś o MiroTcz, gdy wymieniałeś adminów. Czasem popełniałeś też jakieś błędy ortograficzne z tego co pamiętam, kiedy częściej wchodziłam na serwer nie widziałam zbytnio, abyś pomagał.

Jestem na nie.
xRaiona: Miro jest nad administratorami, bo jest wodzem. Przedstawiłem tylko teorię, a z bledami ortograficznymi to juz inna bajka, najczesciej zadarzaja mi sie bledy z rz:z ale to jest najczesciej wina mojego szybkiego pisania.
Jesteś naprawdę miły i jesteś dosyć często na discordzie. Niestety dosyć rzadko widzę Cię na serverze. Co do pomaganie nie widzę, abyś pomagał, chociaż chyba raz się zdarzyło.

Neutral z małym tak
Rafciu, to dalej nie zmienia faktu, że Miro to admin. Główny, ale admin.
Dla mnie, to tak, jak by nazwac Ladykotke viceadminem. Na czacie jest opisany jako wodz a nie jako admin.
Stron: 1 2