MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie] GamePlayer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam szanowną Administracje, forumowiczów!

Składam podanie na 'KidMod':

Nick w grze: 'GamePlayer';


Wiek: 13 lat;

Staż w serwerze: 10 miesięcy;

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 5-6 godzin. (sorka, że teraz to dodałem Język)
 - Wyszukiwanie na czacie: przekleństw, wulgaryzmów, nie stosownego zachowania;
 - Pomocy Graczom, czyli: doradzaniem im w komendach, wyjaśnianiem im zasad regulaminu, mówieniu gdzie się co znajduje
 - Wyszukiwaniem błędów i bugów serwera i zgłaszaniem ich do Moderatorów, ViceAdmin'ów, Adminów;

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Oczywiście! Będę dostępy od 18:30-20:45.

Otrzymane na serwerze kary:
- Ostrzeżenie: 1
- Mute/wyciszenie: 1=2 godz.

Długość gry w Minecraft: 5-6 lat.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:

  - Tak! Kiedyś byłem moderatorem. Teraz spróbuje na MineWorld.pl

Czy posiadasz konto w serwisie Discord:

 - Tak, Moje imię na Discord to GamePlayer. ID: #2557

Obecni Administratorzy (wymień):

 - MiroTcz - Główny Administrator;
 - N_Thinker - Administrator;
 - Animekowa - Admin;
- Ladykotka - Admin;

Obecni ViceAdmini:

 - Night_Mara - ViceAdmin;
 - Lelouch - ViceAdmin;
 - Slou - ViceAdmin;

Obecni SuperModeratorzy (wymień):
 - Aktualnie brak;

Obecni Moderatorzy (wymień):

 - Pawelek1212 - Mod;
 - MilkaHinKa - Mod;

Komendy KidModa/CzatModa:

 - /mute [gracz] [powód] [czas]
 - /kick [gracz] [powód] [czas]
 - /warn [gracz] [powód]
 - /tempmute [gracz] [powód] [czas]
- /cc (clearchat)
- /jail [gracz] [powód] [czas]

Obowiązki KidModa/CzatModa:

 - Dbanie o porządek na czacie;
 - Pomoc graczom;
 - Zgłaszanie bugów/błędów Administracji;

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Aktualnie nie szukam błędów, ale wszelkie błędy jakie znajdę zgłoszę na Administracji.

Gdzie znajduje się regulamin: http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4

Dlaczego właśnie Ty:

Jestem graczem pomocnym. Szybko zgłaszającym problemy. Do nikogo nie mam żalów i prawie każdy nie ma do mnie pretensji. Uważam, że odnajdywanie błędów z graczami i pomoc im jest dobrym rozwiązaniem.

Opisz siebie (minimum 6 zdań):

Witam!

Jestem GamePlayer. Z pluginami mam do czynie od 2 lat. Pisanie ich zaczęło się 1 mies. temu. Jestem początkowym programistą. Poznałem grę Minecraft 8 lat temu, lecz granie w nią zaczęło się 5-6 lat temu. W dzieciństwie była dla mnie najlepsza. Mieszkam w województwie Świętokrzyskim. Żyje normalnie. Uczę się programowania C# (C Sharp) do Unity. Wkrótce zacznę programować moją pierwszą grę. Uśmiech
Grasz od 10 miesięcy i nie zapoznałeś się z regulaminem? Ujawnianie IP innych serwerów jest surowo zabronione.
Miałeś podać Administratorów, a dodałeś ViceAdministratorow. Podanie jest ciężko czytelne i niezrozumiałe.
Jestem na NIE
'Regulamin', piszę "gdzie", a nie "podaj zasady".
Tu nie chodzi o podanie zasad, tylko napisałeś IP innego serwera.
Usunąłem 8 min. temu.

Przypadkowo...:-/
Podanie jest słabo czytelne ale to mniej ważne. Osobiście uważam że osoba która miała jakiekolwiek kary nie powinna być w administracji ale wiemy że bywały wyjątki dlatego też na to można przymrużyć oko. Pierwsza rzecz która niepokoi mnie ogromnie w tym podaniu to nie wiem czy brak umiejętności czytania ze zrozumieniem czy jak to nazwać:

(08-03-2019, 17:05 PM)GamePlayer napisał(a): [ -> ]Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
 - Wyszukiwanie na czacie: przekleństw, wulgaryzmów, nie stosownego zachowania;
 - Pomocy Graczom, czyli: doradzaniem im w komendach, wyjaśnianiem im zasad regulaminu, mówieniu gdzie się co znajduje
 - Wyszukiwaniem błędów i bugów serwera i zgłaszaniem ich do Moderatorów, ViceAdmin'ów, Adminów;

nie wiem i chyba wolę nie wnikać. Kolejna sprawa, według Twojego podania byłeś moderatorem na jakimś serwerze, mogłabym dostać jakieś dowody na to?
Nie chce podawać nazwy serwera, dowody mogą zawierać IP, przez które byłbym zbanowany, nie.

Powiem tylko, że serwer wysiadł 2 lata temu. Twórca jego stworzył nowy, ale dawno na niego nie wchodzę głównie dlatego, że nie szanował mnie.
Ale nie jest potrzebna nazwa serwera i IP. Chodzi o to czy możesz udowodnić to, że byłeś tam adminem ? Np. jakiś screen na którym to widać albo czy ten właściciel może to potwierdzić.
Wiesz, że to było 2 lata temu? Wtedy nawet nie robiłem ss, bo tylko umiałem wyciszać graczy. Serwer był słabo rozwinięty. Wiem tylko, że powstał jakiś nowy. Kiedy powiedziałem
twórcy co o nim myślę, dał mi bana na wszystkie edycje, póki jeszcze nie wysiadł. Był to Survival z gildiami, beznadziejny.
Tak naprawdę to nawet Ciebie nie widziałem na serwerze. Może dlatego, bo Cię nie zauważyłem. Jednolitość podania trochę utrudnia jego czytanie, ale tylko trochę. Kojarzyłbym Cię gdybyś się wyróżniał, albo najzwyczajniej się mijamy, czy coś. Czas, który możesz poświęcić na serwer jest jak najbardziej na plus, ale co do pomagania nie mam pewności.

Neutral/nie
Stron: 1 2