MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: [Podanie] Piotraspll
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick w grze: Piotraspll


Wiek: 14

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od około stycznia 2019. Serwer poleciła mi moja przyjaciółka, Weneki i spodobał mi się od razu.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od pon. - pt. około 3 godziny dziennie a w weekendy ponad 5 h.

Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Tak, mogę i to bardzo chętnie.

Otrzymane na serwerze kary: 1 warn za używanie caps locka.

Długość gry w Minecraft: Ponad 7 lat.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Byłem moderatorem na serwerze mojego kolegi.

Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak, posiadam.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, LadyKotka, N_Thinker oraz Animekowa.

Obecni SuperModeratorzy (wymień): Obecnie na serwerze nie ma żadnego SuperModeratora.

Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa oraz Pawelek1212.

Komendy KidModa/CzatModa:

【Komendy KidModa】

-/kick
-/warn
-/tempmute

【Komendy CzatModa】

-/kick
-/jail
-/warn
-/mute, /tempmute
-/cc, /chatclear

Obowiązki KidModa/CzatModa:

Najważniejszym obowiązkiem każdego członka administracji jest pomaganie innym graczom i innym członkom administracji. Administracja musi być także pomocna, znać regulamin oraz komendy którymi się posługuje. KidMod oraz CzatMod mają za zadanie dbać o czat na serwerze oraz dbać o to aby gracze nie łamali regulaminu.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Do dziś nie znalazłem ani jednego buga/glitcha

Gdzie znajduje się regulamin:

-Regulamin w grze znajdziemy pod komendą -> /regulamin

-Regulamin na forum -> https://mineworld.pl/index.php/regulamin/

Dlaczego właśnie Ty: Chciałbym pełnić odpowiedzialną rolę na serwerze, dbać o jego graczy i po prostu dbać o serwer Uśmiech

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Na imię mam Maciej, chociaż w grze nazywam się "Piotraspll" (nie wiem czemu, po prostu gdy byłem młodszy przyszedł mi taki nick do głowy i mi się spodobał, no i cóż, używam go do dziś Duży Uśmiech). Tak ogólnie interesuję się grami i informatyką. Już od około 4 roku życia zacząłem grać w gry flash na przeglądarce. Później odkryłem, że istnieje coś takiego jak "Minecraft". Od razu zainteresowałem się grą, i znalazłem launcher do Minecrafta, i tak zaczęła się moja przygoda z Minecraftem ( na tamtym komputerze gra miała około 12 FPS na najniższych ustawieniach, ale jakoś nadal grałem, bo bardzo mi się podobała Duży Uśmiech). Tak ogólnie widziałem prawie całą Polskę, i dużo krajów Europy, choć nie jestem fanatykiem podróżowania i zwiedzania. 
Podanie napisane dość czytelnie. Wiek 14 lat szału nie robi ale nie jest źle. Od kiedy jesteś na serwerze masz przegrane na survivalu ponad 1 dzień, inny gracz który startuje również na kidmoda gra krócej a ma przegrane łącznie ponad 6 dni, więc nie jestem pewna czy to nie za krótki czas żeby poznać graczy i serwer. Napisałeś że możesz poświęcić około 3 godzin od poniedziałku do piątku co jest jak najbardziej na plus. Jeden warn za caps locka nie dyskwalifikuje Cię w żaden sposób. Zostaję neutralna co do Twojego podania. Niech wypowiedzą się inni.
Wiek trochę na minus, tak samo jak ilość przegranych dni na survivalu. Osobiście rzadko Cię widzę na grze oraz na piątkowych eventach.
Jestem na nie.
Ponieważ zawsze można spróbować, a nuż się uda
Znam cię długo i stwierdzam, że nie poznałam nigdy sympatyczniejszej i zabawnej osoby. Bardzo koleżeński ziomeczek i obeznany z technicznymi nowinkami. Nie komentuję już podania, bo nie mam się do czego doczepić. Wiek wcale nie musi opisywać zachowania, a twoja czternasteczka na pewno nie przeszkadza w byciu w administracji. Jedyne do czego mogę się teraz doczepić no to staż, ale znając ciebie to niedługo będziesz miał dużo dużo więcej przegrane.
Podsumowując jestem na tak . Jesteś kontaktowy, umiesz zachowywać się odpowiednio do rangi i wiem, że możesz siedzieć na serwerze i pilnować porządku.
Grasz tutaj bardzo krótko i w dodatku nieregularnie. Nie wyróżniasz się aktywnością, prawie nic o Tobie nie wiemy z obserwacji. Na tę chwilę nie widzę nic, co mógłbyś nam zaoferować.

Podanie odrzucone.