MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prośba o skrócenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1. Nick w grze: Near
2. Data ukarania: March 24th, 2019
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana:skin + nękanie i prowokacja + całokształt ostatniego zachowania
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: O unbana nie mam nawet co walczyć wiec prośba tylko o skrócenie bana.

Witam na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich graczy za moje zachowanie na serwerze, niestety dopiero ban mnie uświadomił
jak moje zachowanie działało na szkodę serwera. Szczególnie chciałbym przeprosić graczy z gildi AT w których moje zaczepki były
często kierowane, ale nie tylko ich ponieważ moje działania były zapewne przyczyną zakończenia gry kilku nowych graczy.
Wiem że święty nie jestem i pewnie wielu pomyśli że słowa które napisałem to jakiś żart z mojej strony, ale wszystko co teraz piszę
jest napisane szczerze. Bardzo zależy mi na grze na tym serwerze chciałbym skończyć projekty które zacząłem oraz wspomóc jak mogę.
Jeżeli dostanę drugą szansę aby móc grać na serwerze obiecuję że jej nie zaprzepaszczę.
Na dole są wszystkie moje kary otrzymane na tej edycji https://zapodaj.net/652e3decae01a.png.html
Jestem za skróceniem bana. Okazał skruchę i zadeklarował poprawę. Kara jest strasznie wysoka
Jestem za skróceniem bana jak jego najdłuższy ban to 24h i to jeszcze przez konsole.Okazał skruchę obiecuje poprawe. Jak kara ma być długa to już chociaż miesiąc
Obiecał poprawę i wydaje mi się, że 200 dni to trochę jednak za dużo.
Wiesz Robert sporo pisałem i gadałem z tobą po tym banie i myślę ze naprawdę żałujesz i się poprawisz. 200 dni to trochę za długo.
Jeśli to co napisałes jest szczere - naprawdę okażesz skruchę i już nigdy nie będziesz zachowywał się w podobny sposób , to myślę że można ewentualnie skrócić kare o połowę.
Myślę Robert, że jeśli faktycznie te przeprosiny i skrucha były szczere i nie będziesz już się tak zachowywać, to uważam, że można Ci skrócić tego bana. Mam nadzieję, że tak jak obiecałeś się poprawisz i przestaniesz prowokować.
Po tym co widzę i powiedział mi Ferales, to mogę mieć tylko nadzieję, że jesteś teraz szczery i nie zamierzasz powtórzyć swojego błędu, jestem za skróceniem tej nieco za długiej kary.
Nie dziwi mnie to, że w końcu dostałeś bana. Pisałem to wiele razy i nie tylko Tobie, a czas wszystko zweryfikował.

Pozwalałeś sobie na zbyt wiele (szczególnie ostatnio) i nie mówię tutaj o ostatnim wydarzeniu, które się przyczyniło do bana, a o Twoim wcześniejszym zachowaniu. Nie powinieneś też oczekiwać, że jeśli miałeś bana na 24h to nie możesz nagle dostać cięższej kary, bo wszystko zależy od ogólnego podejścia i zachowania ze strony gracza. Nikt nie powiedział, że kolejna kara ma bazować tylko na poprzednich. Przypomnij sobie liczbę prób prowokacji w stronę konkretnych osób - wtedy nikt się nie odzywał, ale to nie znaczy, że nie zachowujesz się źle i nie będziesz ponosił konsekwencji. Wszystko się nakłada, całe Twoje zachowanie.

Mimo wszystko, podsumuję swoje zdanie, a także dotychczasowe wypowiedzi - ten ban jest naprawdę długi i ciężko go uznać za tempbana, bo dotyczy całej III edycji, a także (prawdopodobnie) pokaźnej części edycji IV.

Osobiście bym Cię zbanował na miesiąc, a przy braku współpracy z Twojej strony...nawet na całą edycję, ale nie banowałbym na 200 dni.

Nie w sytuacji, gdzie bywały lżejsze/cięższe występki, również u "uporczywych" graczy, którzy mieli podobną lub gorszą sytuację i dostali lżejszą karę, a nawet jej skrócenie.
Robert nie jest nowym graczem, zna regulamin i łamie go świadomie! Jeśli poprzednie kary jakie otrzymywał od pierwszej edycji nie docierają to widocznie musi dostać konkretniejszą. Jego "dawanie słowa że się poprawi" to pic na wodę, za chwilę będzie tak samo się zachowywał albo gorzej.


Na jego karę składa się wiele, był pod dłuższą obserwacją:
- celowe prowokacje graczy i administracji (dzisiaj np bił Pawelek1212 mając zabronionego regulaminem skina, prowokował w pełni świadom tego że zostanie ukarany- (przeliczył się jednak z długością kary)
- oczernianie graczy i administracje na globalnym czacie, naśmiewanie się
- pomówienia względem innych graczy i administacji
- namawianie innych graczy do łamania i nierespektowania regulaminu
- utrudnianie gry innym, nękania na działkach
- mówienie nieprawdy na korzyść ukaranych graczy - oszukiwanie administracji
- wykorzystywanie dziur serwera
- wulgarne wiadomości do graczy
i cała masa innych przewinień tylko z obecnej edycji.

Dla takich graczy kary powinny być dotkliwe i długie! Nie potrzeba robić chlewu z serwera przez dzieci co nie szanują innych.
Stron: 1 2