MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z Beniziomek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Kochani mam dla Was kolejny wywiad, zgodził się go udzielić gracz o nicku Beniziomek, nie wiem jak Wy ale ja dzięki wywiadowi poznałam troszkę lepiej naszego gracza Uśmiech
Zachęcam do czytania 




1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Beniziomek: Witam, jestem Beniziomek, mam na imię Dominik i mam 14 lat. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Beniziomek: Najczęściej rozmawiam z przyjaciółmi, gram na komputerze lub oglądam coś na YT. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Beniziomek: Moim hobby jest czytanie, a także programowanie. Sprawia mi to niemałą przyjemność. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Beniziomek: Boję się insektów, mam z nimi złe historie. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Beniziomek: Około 4 lata temu, gdy namówił mnie na to kolega z klasy i absolutnie tego nie żałuję. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Beniziomek: Serwer polecił mi także jeden z kolegów, zachęcał mnie abyśmy grali tylko tu. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Beniziomek: Społeczność serwera i jego oryginalność. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Beniziomek: Myślę, że spawn serwera, bo na nim dzieje się najwięcej. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Beniziomek: Buduję często losowe rzeczy, które mi przyjdą do głowy i siedzę na discordzie ze znajomymi. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Beniziomek: Nie ma rzeczy, która mnie denerwuje w Minecraft. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Beniziomek: Myślę, że Natalia2588, ponieważ tak jak wielu innych graczy denerwuje mnie swoim nieodpowiednim zachowaniem. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Beniziomek: Najbardziej związany jestem z Kaene, Night_Mara i FireSpirit. 


13) Jak powstał twój nick?

Beniziomek: Jest to długa historia, której niestety nie mogę opowiedzieć publicznie. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Beniziomek: Marzę o tym, by być na podium najbogatszych graczy serwera.  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Beniziomek: Nic specjalnego, buduję wiele rzeczy i budynków, ale nie uważam, że są warte chwalenia się nimi. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Beniziomek: Próbowałem nauczyć się podstawowych craftingów i znaleźć pierwsze diamenty. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Beniziomek: Miałem niemiłą okazję, zostać oszukany przez jednego z graczy na kilkadziesiąt tysięcy mc, co było na początku dla mnie sporą ilością pieniędzy. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Beniziomek: Chciałbym pozdrowić Kaene i Night_Mara, bo to z nimi spędzam tu najwięcej czasu, a także FireSpirit i Klopiqq, bo sporo mi pomagają z realizacją moich dziwnych pomysłów 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Beniziomek: Nie mam nic ważnego do przekazania, mogę tylko wyrazić zadowolenie z gry na MW i myślę, że zostanę tu na długo. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Beniziomek: Również dziękuję, że miałem okazję go udzielić. Pozdrawiam Uśmiech
Ciekawy wywiad! Duży Uśmiech. Sporo rzeczy się o Tobie dowiedziałem. Duży Uśmiech
No za podpunkt 11 mogę cie polubić