MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Skarga na gracza Damonte
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Nick oskarżającego: Marioshaha
2. Nick oskarżonego: Damonte
3. Opis sytuacji: Brak znajomości regulaminu związanego z dozwolonymi modyfikacjami przez członka administracji po zapytaniu gracz czy można posiadać inventory tweks odpowiedź członka administracji jest twierdząca mimo iż ta modyfikacja nie znajduje się na liście dozwolonych https://drive.google.com/file/d/1uaIco5v...4UWdC/view
4. Data zdarzenia: 10.04.2019
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:
 [Obrazek: bb0d08875b0ce0abaf1f8c76d2ec2ffb_orig.jpg]
To nie jest powód, żeby robić skargę na kogoś. Mógł się pomylić i napisal RACZEJ tak.
Znam regulamin, ale modyfikacja inv tweaks oszczędza jedynie czas na układaniu itemów w skrzyni, więc uznałem że nie będzie nikomu szkodzić i dlatego napisałem "raczej tak". Poza tym skargi służą do zgłaszania przypadków łamania regulaminu przez graczy. Czy ja pisząc "raczej tak" złamałem go w jakikolwiek sposób ?
Nawet jeżeli Damo popełnił błąd, co jest prawdą, to według mnie nie jest to absolutnie powód do skargi, a nawet jeśli, to nie do wyciągania konsekwencji. Poza tym z odpowiedzi Damo wnioskuje, że nie był tego pewien i nie chciał nikogo wprowadzić w błąd.
jeśli ktoś składa podanie do administracji to tym samym zna i czytał regulamin a nic nie usprawiedliwia tego że miał czas np. wejść na stronę zobaczyć i odpisać graczowi a nie w ciemno rzucić asekuracyjne raczej tak
Skarga wygląda jakby została napisana z zawiści (np o drobną porażkę), a nie w trosce o dobro serwera. Nie wiem co w tej sytuacji wskazuje na taką potrzebę - czyli napisanie skargi.

Stwierdziłeś, że brak znajomości dozwolonych modyfikacji to powód do napisania skargi (a także można było to wywnioskować po "raczej tak"). Bez obrazy, ale idąc tokiem Twojego rozumowania, napisałbyś tę skargę nawet gdyby odpowiedział "nie jestem pewien" lub "nie wiem". Pomyśl sobie szczerze - różni się to czymś (odnośnie tej "NIEZNAJOMOŚCI")?

Czy nie jest to taka sama "nieznajomość" -> po której byś i tak napisał skargę?

Damonte się wypowiedział i odniósł się też do powodu, który sprawił, że właśnie tak napisał. Gracz w takiej sytuacji powinien zapytać się o to kogoś z wyższego szczebla, a nie stwierdzać, że może sobie takiego moda ściągnąć. Dodajmy też fakt, że ten mod nie jest czymś specjalnie szkodliwym/dającym wyraźnie niepożądaną przewagę nad innymi graczami.

Nigdy wcześniej nie widziałem tak bezcelowej skargi, może dosłownie jeden raz (na pewnego gracza), ale ta mnie zaskoczyła jeszcze bardziej.

Wątek zamykam, jeśli cokolwiek się w tej sprawie zrobi to najwyżej wyciągnie pewne wnioski.

EDIT: Wódz 1-2 tygodnie temu wspominał na forum, że ten mod trafi do listy dozwolonych.