MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Co to jest?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, wpadłam dzisiaj na zabawę "Co to jest?".

Polega ona na tym, że ktoś opisuje jakąś rzecz/miasto/kraj/zwierzę, cokolwiek, a druga osoba musi zgadnąć, co to.
Dla przykładu:
Gracz A: Jest to serwer, działa od sierpnia 2016, jesteśmy na forum tego serwera.
Gracz B: MineWorld.
Jest to miasto, jest stolicą Polski.
Gracz C: Warszawa, [...]

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne.
Ja zaczynam!

Jest to państwo, nazywane krajem kwitnącej wiśni. Stąd pochodzi anime.

Japonia ♥
Jest to 7 tomowa seria o młodym czarodzieju.
Harry Potter Love

Moje ulubione zwierzęta, są słodkie, ciekawskie, sprytne i zwinne, mruczą. Love
Oczywiście - Koty

Mój ulubiony bohater , nie jest człowiekiem , ma 6 kół (4 tylne są podwójne - tak zwane bliźniaki - czyli licząc na sztuki to 10 kół ) ,jest ciężarówką , jest koloru niebiesko czerwonego (głównie) , posługuje się mieczem oraz bronią palną , występuje w kilku filmach ,dziesiątkach bajek oraz setkach komiksów. Często można spotkać go w wersji zabawkowej.
Optimus prime!


Na II Edycji chodził po spawnie Classic Creative jako bot, a na Survivalu stał obok Adminów.
xXMinecraftProXx

Budowla z MW .
Na II edycji był zarówno na serwerze survival (na wodzie obok spawnu ) ,jak i na serwerze creative (na creativie był zbudowany POTEM i nie wyglądał tak ładnie jak na SV) . Jest również atrakcją czaso umilaczy (nawet dwie areny )
Na III edycji obecnie jest tylko na serwerze creative ,ale obok niego stoi jego "siostra" .
To bardzo znany "budynek" . Co to jest ?
Titanic.


Chodzi, bije, lecz nie żyje. (To powinno być łatwe Oczko
Zegar

Duża farma która muli serwer , jest ich bardzo dużo , są najczęściej bardzo ogromne. Produkują blok rośliny która rośnie na pustyni. (Nie polecam )
Farma kaktusów Płacz ze śmiechu


2 edycja coś co zostało zbudowane obok mojej działki przy spawn przez Majstra [% rosną]
[Obrazek: c939f1550459be470cb7407bd32840ce_big.jpg?1556911895]
Chodzi o to 


Co to jest , zbudowane na 2 edycji ,w powietrzu , naprzeciwko wieżowca należącego go gildii Złota Masoneria. Autor ten sam co powyżej
Stron: 1 2