MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Edycja 3.1 Creative
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
-Typ wątku: PROPOZYCJA

-Serwer: Creative

-Szczegóły:

a) Edycja 3.1 Creative - polegałoby to na zachowaniu działek graczy na 3 edycji, zmiany by nastąpiły tylko z "drogach" pomiędzy działkami i na spawnie (nowe) wraz z rozpoczęciem
"4 edycji". Właściwa 4 edycja nastąpiła by na SV, serwer zostałby normalnie zamknięty, tak samo jak podczas wprowadzania każdej innej edycji. Wymienione zostałyby pluginy (wspomniane w Teaserze np. MWCore).

b) To nie jest konieczne, ale pieniądze uzbierane przez graczy CV na 3 edycji nie zostały by
zresetowane, podobnie jak działki.

~Red
Wiem, wiem... Takie Pay2win trochę, ale według mnie rangi SVIP powinny mieć przeniesione, oczywiście nie koło spawna i po jakimś czasie, bo nie chcemu zadręczać wodza. Inne osoby mogłyby kupić tak jak rok temu; tzn. za drobną opłatę. Bo wtedy trochę Miro by się pomęczył choć Minecrafta ma we krwi. To jest moje zdanie. Może ktoś mie poprze, ale nie sądzę Płacz ze śmiechu.
(01-05-2019, 17:47 PM)Red_Comparator napisał(a): [ -> ]a) Edycja 3.1 Creative - polegałoby to na zachowaniu działek graczy na 3 edycji, zmiany by nastąpiły tylko z "drogach" pomiędzy działkami i na spawnie (nowe) wraz z rozpoczęciem
"4 edycji". Właściwa 4 edycja nastąpiła by na SV, serwer zostałby normalnie zamknięty, tak samo jak podczas wprowadzania każdej innej edycji. Wymienione zostałyby pluginy (wspomniane w Teaserze np. MWCore). 

Po pierwsze. Nie po to jest płatna opcja przeniesienia struktury w sklepie (z tego co wiem to tyczy się także przeniesienia między edycjami) żeby ją obchodzić tego typu propozycjami. W końcu utrzymanie serwera kosztuje swoje. A po pracy wkładanej przez zarząd serwera to raczej jeszcze do tego dopłacają. Jeśli nawet nie finansowo to czas też nie jest darmowy w szczególności programisty, dzięki któremu serwer może się pochwalić autorskimi nie spotykanymi u konkurencji plaginami.

Po drugie nowa edycja to nowy początek zarówno dla stałych bywalców jak i nowych graczy. Niech nowy start będzie równy dla wszystkich i w równym stopniu. Pozostawienie działek starych graczy było by według mnie niesprawiedliwe dla nowych graczy (nie odnosząc się do opcji w sklepie P2W to P2W Płacz ze śmiechu).


(01-05-2019, 17:47 PM)Red_Comparator napisał(a): [ -> ]b) To nie jest konieczne, ale pieniądze uzbierane przez graczy CV na 3 edycji nie zostały by
zresetowane, podobnie jak działki.

Nie jest to wykonalne bez wyłączenia na stałe żetonów (zmniejszenie funkcjonalności, która była wprowadzona z inicjatywy samych graczy) lub zachwiania ekonomii serwera (ponowne obejście opcji w sklepie premiom).


(01-05-2019, 18:12 PM)BartiX2006PL napisał(a): [ -> ]Wiem, wiem... Takie Pay2win trochę, ale według mnie rangi SVIP powinny mieć przeniesione, oczywiście nie koło spawna i po jakimś czasie, bo nie chcemu zadręczać wodza. Inne osoby mogłyby kupić tak jak rok temu; tzn. za drobną opłatę. Bo wtedy trochę Miro by się pomęczył choć Minecrafta ma we krwi. To jest moje zdanie. Może ktoś mie poprze, ale nie sądzę 
[Obrazek: finna.png].

Wypowiedz jest sama w sobie hipokryzją mówisz o P2W i podsuwasz opcje w której płaci się mniej by mieć więcej przeniesienie struktury jest w sklepie dodanie tego do svip-a to raczej zmniejszenie P2W.
Światy zostaną zresetowane tak jak miało to miejsce w przeszłości.

W IV edycji dojdzie do pewnej zmiany na serwerze Creative, która powinna spodobać się większości graczy. Więcej o tym będzie można przeczytać w drugim teaserze, który już niedługo powinien się pojawić.

Co do drugiej części propozycji: pieniądze zostaną również zresetowane.