MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Event #12 - "Pustynny Labirynt"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, hej, heloł Duży Uśmiech! Piąteczek tuż, tuż mamy nadzieję że jesteście gotowi na zbliżający się EVENT. Waszym wyzwaniem będzie, tajemniczy Pustynny Labirynt. Macie odwagę?





Pustynny labirynt to nic innego jak kolejne wyzwanie  rzucone przez boga Notch’a ludziom,którzy po przejściu prób MOBARENY  musieli pokazać, że siła, upór i chęć przetrwania to nie wszystkie ich mocne strony. Po stworzeniu kwadratowego świata Notch stanął przed kolejnym problemem jak umożliwić innym komunikację z jego światem.  Notch nie miał z tym problemu ponieważ świat był nim i on był światem. Co myślał Notch,  świat posłusznie wykonywał. Działało to także w drugą stronę, cokolwiek działo się na świecie działo się i Notch’owi. Jak jednak przekazać tą wiedzę i umiejętności innym?  Stwórca wpadł na pomysł zaobserwowany niegdyś w prastarym świecie. W świecie starszym niż wszyscy żyjący użytkownicy servera poza  Zhympficielem, który prawdopodobnie ma 99 lat . . .  Świat ów nazywał się „Director Tape z  Whirlwind„. W tym świecie istniały lampy, tysiące lamp i komendy – słowa mocy. . . Komendy-myślał Notch- idealne narzędzie, nauczę się ich najpierw sam, potem przetłumaczę światu, a na końcu swoim następcom. I tak oto kwadratowy świat poznał co to moc komend. Oto słowo mogło wywołać deszcz, lub zmienić noc w dzień, słowo mogło stworzyć górę po to aby następnie wypalić jej korzenie aż do dna netheru i endu . . . Notch zdawał sobie sprawę, że ludzie którzy przetrwali MOBARENĘ  są silni, czy jednak ta siła nie skłoni ich do używania słów mocy w destrukcyjny sposób? Czy zdolni będą do odczuwania piękna i budowania kolejnych biomów, czy też pogrążą światy Notch’a w chaosie i odmęcie  zniszczeń?  Potrzeba mi ludzi inteligentnych– pomyślał.  I tak w jego głowie zrodził się pomysł szeregu kolejnych prób. Jedna cięższa od drugiej. A pierwsza z nich to próba PUSTYNNEGO LABIRYNTU. I tak ciągnęła się opowieść starego dziadygi, siedzącego w zapomnianej karczmie, grzejącego spróchniałe kości i zęby przy piecu kaflowym. A dzieciaki z szeroko otwartymi ustami słuchały tych zapomnianych legend osłupione Uśmiech!




Zasady jak zwykle jasne i przejrzyste:
1. Na evencie nie ma pvp.
2. Na evencie nie można zginąć.
3. Na evencie można posiadać dowolne eq.
4. Na evencie zabronione są mikstury, elytry.
5. Na evencie zabronione są enderperły oraz owoce refrenusu.
6. Pierwsze 3 osoby na mecie zostaną nagrodzone.
$NAGRODY$:
1. miejsce: 3x Jajko Koń + 3x Siodło, 3 książki z wybranym enchantem, 30 LVL, 3000 MC
2. miejsce: 2x Jajko Koń + 2x Siodło, 2 książki z wybranym enchantem, 20 LVL, 2000 MC
3. miejsce: 1x Jajko Koń + 1x Siodło, 1 książka z wybranym enchantem, 10 LVL,1000 MC


Start eventu jak zwykle w piątek o 20:00.
Za pomocą komendy /warp event przenosimy się do poczekalni.
Powodzenia i do zobaczenia w piątek!
[img=800x400]1. http://forum.mineworld.pl/grafika/eventy/event12/1.png[/img]

[img=800x400]2. http://forum.mineworld.pl/grafika/eventy/event12/2.png[/img]
Widzę, że Notch zna moją piętę Achillesa Język


ps. Moze mi się uda jak kiedyś dojsc do mety Płacz ze śmiechu
Zhymp napisz ksiazke o takich legendach naszego serwera i daj ja do mojang!! Duży Uśmiech

Nagrody za event sa naprawde fajne Oczko
Uuu kolejny labiryncik Duży Uśmiech Może mi się uda.. Płacz ze śmiechu