MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Prośba o Odbanowanie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
--------------------------------------
Nick: Ola557

Data Ukarania: 1 Lipca, 2019 Roku.

Nick osoby karającej: MiroTcz

Powód Bana: Wykorzystywanie błędów.

Dlaczego mam dostać unbana: Dostałam bana pierwszy raz lub drugi.. Zapomniałam lekko o regulaminie..  Gdy użyłam ./p auto, nie konczyła mi się kasa.. I coś mnie podkusiło żeby zrobić to dalej.. Nie myślałam o konsekwencjach.. Proszę o unbana..
Nic tylko żałuj, ale jestem za unbanem, bo bez takich jak ty ni ma gry Uśmiech
Ola, wiem że czasem coś może pokusić o złamanie zasad. Bez Ciebie MW jest inne, z tobą było lepsze. Obyś dostała unbana.
Jestem za ewentualną zamianą kary na bana czasowego, jednak wykorzystywanie bugów serwera dla swoich korzyści to nie takie małe przewinienie.
Według mnie było to celowe wykorzystywanie błędu, bo sama napisałaś, że Cię skusiło. Przecież mogłaś pomyśleć kilka razy i dojść do właściwej myśli - zgłoszenie błędu Administracji serwera, ostrzeganie innych graczy przed tym, by także nie zostali ukarani, a do tego najważniejsze, czyli nie robienie tego, przez Twoją osobę. Myślę, że ban jest całkowicie słuszny, ponieważ to Ty mimo zauważenie błędu zaczęłaś go ciągle wykorzystywać. Mimo tego sądzę, że każdemu można dać ostatnią szansę, oprócz tych osób, którzy robią to ciągle i mimo ostrzeżeń i kolejnych kar, dalej łamią regulamin. Jestem za opcją, że możesz wykupić UB w sklepie serwerowym, bądź przeprosić Administrację, a ona by przemyślała wątek Twojego bana.

------------------------

Edit:

------------------------

Co do Twojej propozycji Near, kara mogłaby być zmieniona na bana czasowego, jest to także dobra opcja.

Dziękuję Duży Uśmiech
Kara zostanie zmieniona w 2-tygodniowy ban.