MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Wywiad z Animekowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, dzisiaj czas na kolejny wywiad, a osóbką, która udzieliła wywiadu był nikt inny jak Animekowa. Zapraszam do czytania.




1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Animekowa: Mam na imię Karolina, mam 31 lat. Na serwerze MW jestem CzatModem.


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Animekowa: Obecnie ciężko mi znaleźć wolną chwilę Duży Uśmiech ale jeśli już jakąś mam to czytam, gram w MC lub rysuję.


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Animekowa: Mam wiele hobby. Zbieram mangi, książki, komiksy, figurki do gier bitewnych, kapsle po tymbarkach, rysuję, gram w gry karciane, bitewne i na PC. Robienie handmade rzeczy też jest moim hobby Duży Uśmiech


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Animekowa: Chyba mam fobie na pająki, zwłaszcza jak mi wyskakują nagle gdzieś obok Duży Uśmiech


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Animekowa: Dokładnie nie pamiętam, wiem że krótko po wypuszczeniu MC znajomy mi zainstalował tą grę Duży Uśmiech
Nadalmam swoją pierwszą mapę na której grywam jak nie mam neta Język


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?


Animekowa: Ladykotka namówiła mnie na wspólną grę w MC na naszym serwerze. Pierwsze 10min Lady tłumaczyła mi co i jak na serwerze, potem pokazała mi miejsce w którym nadal mam swój domek Duży Uśmiech Ale zanim postawiłam mój pierwszy sethome admin zrobił plagę mobów na serwerze i dedłam Duży Uśmiech wiec miałam swój pierwszy zgon w kilka min po rozpoczęciu gry na serwerze Język


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Animekowa: Wszystko mi się podoba na MW Duży Uśmiech



8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Animekowa: Spawn, Budowany przez _Maci13_ dom gildyjny na działce Newa, domek Mira który wygląda jak z serialu Dynastia Płacz ze śmiechu

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Animekowa: Czytam czat -.- uroki CzatModa... czyli więcej czasu spędzam na czytaniu czatu niż na graniu. Staram się też pomagać innym graczom jeśli mam czas i możliwości, pomagam też Ladykotka w zostaniu najbogatszym graczem na serwie Oczko


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Animekowa: Nigdy nie byłam fanem pvp niezależnie od rodzaju gry, denerwują mnie gracze którzy okradają innych mimo że w MC łatwo dużo osiągnąć samemu.


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Animekowa: Podpadają mi ludzie którzy działają na niekorzyść serwera.


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Animekowa: Z całą w miarę stała ekipą Duży Uśmiech ale najczęściej z Ladykotka, Zhympficiel, Mallagard, MiroTcz i inni aktywnie grające osoby Duży Uśmiech


13) Jak powstał twój nick?

Animekowa: W liceum nadali mi znajomi nick Animek... a że animek na portalu artystów był już zajęty musiałam założyć konto z nickiem Animekowa.

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Animekowa: Chciałabym żeby ludzie bardziej doceniali starania Adminów i przestali żądać a grzecznie poprosić o pomoc. Żeby serwer się rozrastał i żeby nasza ekipa graczy była razem w kolejnej edycji Oczko

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Animekowa: Jestem w trakcie budowania Erebor- góra z filmu Hobbit


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Animekowa: Panicznie bałam się dźwięków zombie -.-


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Animekowa: Ubicie przez bosa po evencie i stracenie itemków ;/


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Animekowa: Cały serwer MineWorld ;D


19) Może teraz parę słów od siebie?

Animekowa: Doceniajcie prace Adminów bo to też ludzie! poświęcają swój wolny czas żeby wam się lepiej grało.

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.


Animekowa: Również dziękuję ;D
Fajny wywiad Uśmiech
Natalia, naprawdę masz niezły zapłon.
No co, ten wywiad jest tutaj od półtorej roku a Natalia gra tu od nieco ponad pół roku.
Miała prawo nie przyczytać go ani pierwszego dnia po zarejestrowaniu ani drugiego ani innego dnia pół roku temu kiedy dołączyła.
Też ma prawo coś skomentować i to bez ograniczenia czasowego od daty pojawienia sie postu - jeśli wątek nie jest zamknięty i nie ma żadnych przeciwskazań aby coś pod nim dopisać to czemu by nie.
A to że ona odpisuje na takie "stare" wywiady to świadczy o zainteresowaniu innymi graczami bo żeby dotrzeć do postu z sprzed półtora roku to trzeba najpierw go poszukać wśród setek nowszych.
Tym bardziej jeśli chce pozytywnie ocenić czyjąś "prace", po co jej zabraniać tego robić? Akurat osoba o której Natalia pozytywnie się wypowiedziała nie słyszy tutaj zbyt wielu pozytywnych rzeczy.
 Swoją drogą zapłon może ma nieco opóźniony ale nie ma sensu sie śmiać z takich sytuacji. Przynajmniej ja tak myśle Oczko
eee czy ktos jej zabrania? X D bo niczego takiego nie widze
"Na serwerze MW jestem CzatModem. " za co degrad ?
Popatrz na datę wystawienia postu.
Myślę, że dalsza rozmowa nie ma sensu, wątek do zamknięcia Uśmiech
(04-10-2018, 23:09 PM)Lelouch napisał(a): [ -> ]Natalia, naprawdę masz niezły zapłon.

Komentować wątki z wywiadami może każdy gracz i kiedy chce, nie jedynie po pojawieniu się wywiadu. Uważam że twój wpis lelo jest nie na miejscu. 


Nightmara wątki z wywiadami nie podlegają zamknięciu.
Owszem, każdy może, czy ktoś napisał, że jest inaczej?

Napisałem o niezłym zapłonie i to wszystko. Natalia wiele razy potrafiła napisać coś w "zapomnianych" wątkach (np obiecała poprawę po ponad miesiącu pod skargą na samą siebie, gdzie już był oddzielny od tego wątek) i tam też żartobliwie napisałem, że ma niezły zapłon. Po prostu nie ma sensu szukać głębszego przekazu-rozprawkę, czy próby narzucenia czegoś w czymś tak pasywnym jak wcześniejszy komentarz.

Nie uważam to za nic złego, a tym bardziej, że jest to coś nie na miejscu.

Skoro już się ożywiło i doszło parę postów, żeby nie robić spamu...stwierdzam, że ciekawy wywiad (chociaż już dawno go oglądałem), nie pamiętałem, że boisz się pająków.