MINEWORLD.PL - Serwery Minecraft

Pełna wersja: Znikające Zwierzęta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio miałem dużo owiec a tak z 5 dni temu miałem chyba 40 czy 60 , a teraz mam tylko 20 dlaczego? ktoś mi je powybijał czy zdedały czy co? tak samo  z krowami mialem ich duzo a pare zniknęło
Oco chodzi?
Co jakiś czas je rozmnażam ale po jakimś czasie znikają lub dedają nie wiem
Zagrodę dla zwierząt mam dużą to więc niewiem dlaczego
ja bym się nie zdziwił że zostały usunięte na skutek tego iż gracze w pobliżu twojej działki mogli odczuwać lagi związane ze zbyt dużą ilością zwierzą i doszło do redukcji oraz selekcji tych oto zwierząt
Agent, Michał i Jarek je powybijali. Mówili mi.
Na pewno nie powinna liczyć jeżeli masz tam działkę chyba że dodałeś. Mogło to nastąpić z latami graczy, i pewnie jest jakiś plugin do tego. Na działce według regulaminów dużej ilości serwerów można na działce mieć 20-30 zwierząt razem. Jak nie to może uciekły albo koło nich jest jakieś niebezpieczeństwo ława/woda. Mogły też pająki zombie creepery lub szkielety zabić. Jest jeszcze jedna opcja ale chyba zablokowana, działa z TNT mogły wystrzelić ci tam. Jak masz problemy to napisz mi na Skype bartix 2006